Czytam tak i nie wiem czy to ze mną coś nie tak, czy z wami. Niezaliczony gol Polaków, karny mimo braku kontaktu, oprócz tej jednej akcji Mosesa zero zagrożenia, słupek Lewego, dobra gra Zielińskiego w 2 połowie, niezła gra Frankowskiego, Góralskiego i Kurzawy, kontrola środka pola, dobre sytuacje po stałych fragmentach. Przeciwko 1 składu top3 drużynie Afryki. Albo inny mecz oglądałem, albo czegos nie rozumiem.
#mecz
  • 34
@parooow: Wszystko tak jak mówisz ale motorycznie to wyglądaliśmy przy Nigerii jak II grupa inwalidzka, a celność podań też wrażenia nie robi. .

Chce się wygrać to trza zapierr... a z tym jako reprezentacja mamy notoryczne problemy. Próbujemy wygrać mecz 20 minutami pracy a on trwa niezmiennie od lat 90.

Gx
@AgentGecko Nie było, właśnie to analizują i mówią wprost, że karnego nie było, ale dla samej gry Polaków ten karny nie ma znaczenia, bo chwalą ich za grę, a grali fatalnie, sto razy lepiej grali w przegranym meczu z niemcami 3:1
@americanstarspl: Na TVP wiadomo, że nie będą obiektywnie tego oceniać, bo mają bardzo subiektywne podejście do meczów kadry, ba, nawet do klubowych meczów, w których występuje np. Lewandowski... ( ͡º ͜ʖ͡º) Kamiński dał się złapać jak dziecko, ale z Mosesa zrobili tego złego co się rzucił. Kamiński niewinny, a o żenującej obronie bramkarza to już w ogóle nie wspomnieli. XD W tej impotencji strzeleckiej tez nie