Wpis z mikrobloga

@kornfan haha ^^ Polecam! Ale jak już będziesz szukał psa dla siebie to albo schronisko albo porządna hodowla :) Żebyś nie wspierał pseudo ;) przy czym jeśli zdecydujesz się na schronisko to warto też brać z odpowiedniego ;)
@Gothagami myślę, że do czasu kiedy będę mógł sobie pozwolić na psa zapomnę o tym wpisie, ale dzięki ;) podobają mi się duże psy, a nie chcę męczyć jego i rodziny mieszkaniem w bloku, także może kiedyś, jak wybuduję dom ¯_(ツ)_/¯
@kornfan no ja z Beliarem mieszkam na 48m2, do tego niebieski pasek, dwójka współlokatorów i dwójka kotów ;)

Można mieć nawet mastifa tybetańskiego na 20m2, bo psy przesypiają około 16h dziennie (zależnie od wieku może się to zmieniać), więc w mieszkaniu pies powinien być wyciszony i mieć czas na odpoczynek, ale trzeba takiemu psu nie ważne, czy duży czy mały poświęcać odpowiednio dużo czasu na spacerach :) my dziennie wychodzimy na 6h
@Kur_Piejak ja też ^^
Kocham bardzo :)
A Beliar jest moim oczkiem w głowie i psim szczęściem, które wielkim zbiegiem okoliczności się u mnie znalazło :)
Mimo, że już jest niby taki duży to nadal jest dla mnie szczeniaczkiem :)