Wpis z mikrobloga

Przełożyłem spotkanie z markiem pedofilem (tym kierowcą karetki pogotowia) bo tknęło mnie sumienie, że nie powinienem robić z tego śmieszków a lepiej wykorzystać tą sytuacje pożyteczniej żeby tego 55 letniego zboczeńca złapać bo to nie jest normalne żeby facet w tym wieku szukał 13 latek na spotkanie i wysyłał im zdjęcia swojego przyrodzenia.

Postaram się zebrać na niego więcej dowodów a potem napisać do trojmiasto.pl czy któryś dziennikarz nie chciałby mi pomóc w akcji (a to dlatego, że policja pewnie chętniej by pomogła)

Ostatnio rozdzielałem osoby które chcą być wołane bo robię na strimach jeszcze pranki na kamerkach.
Jeżeli interesuje Cie tylko ta sytuacja to możesz dać plusa a będę Cie wołał tylko przy takich akcjach.

Olej ten wpis jak nic z tych rzeczy Cie nie obchodzi. Już nie będę wołał. :)

#odynlive
  • 43
@dywanwewzorki: napisałem, żeby olać wpis i osoba już niezostanie zawołana bo będę miał już to posegregowane a użyłem pierwszego wpisu z plusujących od kiedy to się zaczęło dlatego załapało się chyba parę osób które nie chciały.
( ͡° ʖ̯ ͡°) Można mnie też zgłosić chyba za zbyt częste wołanie, dostanę pewnie bana na jakiś czas więc śmiało. :P