Wpis z mikrobloga

MIRKI MIRUNIE MIRECZKI

Już z tydzień temu miałem to pisać, ale zapomniałem. Wraz z innymi mirkami m.in. @Apollo_Vermouth @Hubertosik i @Wojt_ASR_ wpadliśmy na pomysł zorganizowanie w Warszawie spotkania wszystkich chętnych spod tagu i obejrzenia jakiegoś spotkania.

Termin padł na pierwszy dzień Play-Off, a więc 14 kwietnia (sobota, następna dzień to wolna niedziela). Myślę, że spotkania powinny być na najwyższym poziomie, a wspaniałe eksperckie komentarze dobrze znane wam z mirkoczata rzucane na żywo, będą stanowiły esencje tego wydarzenia.

Poza oglądaniem meczy (albo i spotkań, zobaczymy jak NBA czasowo planuje rozłożyć ten 1 dzien PO), planujemy też inne ciekawe atrakcje, a w nich: szkalowanie Andrew Wigginsa, czy najazd na mieszkanie Wojtasa w celu odzyskania fantów innych wykopowiczów.

Miejsce spotkania to pub Winners Sport Club (Nowolipki 17C/2). Wszystkich zapraszamy serdecznie! Piszcie w komentarzach kto planuje się zjawić.

#nba
  • 13
@parooow: > "czy najazd na mieszkanie Wojtasa w celu odzyskania fantów innych wykopowiczów." hehe to może znajdą się moje dwa kasztelany z piłki( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie to z @Wojt_ASR_ obgadywaliśmy to w Krk i nawet miałem rzucać temat na mirkoczacie, ale w sumie ostatnio było tyle na głowie że nie pamiętam kiedy tam ostatnio zaglądałem, ale wstępie się pisze( ͡° ͜ʖ ͡°