Wpis z mikrobloga

Szukam filmu, którego trailer widziałam 2-3 miesiące temu w kinie. Bardzo mnie zaciekawiła nie mogę sobie za nic przypomnieć tytułu.

Z trailera wynikało, że głównym bohaterem jest lekarz, któremu zmarł jeden z pacjentów. Następnie nastoletni syn/wnuk tego pacjenta zaczyna kumplować się z synem lekarza ale najprawdopodobniej chce się w jakiś mroczny sposób zemścić na rodzinie doktora. Całość to takie trzymające w napięciu niedopowiedzenia. Wg recenzji pokazywanych na trailerze film ma klimat Lincha. Lekarza gra taki bardzo znany aktor (ale dziury w mózgu nie pozwalają mi przypomnieć sobie kto to - szukałam w filmografii Edwarda Nortona i Joaquina Phoenixa bo coś mi się oni kojarzyli ale niestety nic). Jeśli komuś świta co to może być za film to będę bardzo wdzięczna za podpowiedź bo mam wielką ochotę go obejrzeć.

#film #filmy #filmnawieczor #pytanie #pomocy
  • 7
@hacerking Właśnie czytam opinie i recenzje na filmwebie i nie są pochlebne. Ocena koło 6,5 też jakaś super nie jest. Zaś jest tak jak przy Mother! - nakręciłam się po trailerze a ostatecznie okazuje się, że więcej szumu i oczekiwań niż wartości w filmie.
@pasikonikkk: Powiem ci tak, nie oglądaj trailerów oraz nie czytaj recenzji, bo przez to się niepotrzebnie nakręcasz na dane dzieło i potem jesteś zawiedziona.
Tak więc weź sobie np. "The Perfect Host" lub "Victoria", ale naprawdę nie dowiaduj się nic na temat tych filmów i będziesz zadowolona jak diabli.