Wpis z mikrobloga

#fpl #fpldraft

Tonight's the night. 12:30 odpalamy race, wyjmujemy batony, czipsy i każemy naszym drugim połówkom sprzątać!
Tradycyjnie polecam bieżące teksty ze Spojrzenie z kanapy, FantasyPL i troszkę mniej, ale wciąż AE. Osoba, która tam zajmuje się tematyką FPL uważała, że najlepszą porą na odpalenia free hita był GW31 totalnie nie patrząc w stronę GW35.

Mam nadzieję, że większość z Was ma jeszcze chipy. Ogólnie są dwie strategie najbardziej popularne:
1. WC32/33 TC34 FH35 i BB36
2. TC34 FH35 WC36 i BB36 (ja lecę tędy, ale nie mam TC)

Must-have? Pewnie Mahrez, Salah, Son, Willian dopchany jakimś Kennym albo Milivojevicem. Z przodu dominuje Auba i Lukaku, Firmino też nie ma powodu się pozbywać. Vardy na czwartym miejscu, bo potrajanie Lisów jest ryzykowne, gdy sporo osób gra Morganem i wszyscy Mahrezem. Na bramce DDG, dopchany Fabiańskim lub innym Ryanem. No i dylematy typu Mustafi czy Monreal, Christensen czy dopłacić do Alonso, Jones czy Smalling czy Bailly...

A WY JAK TAM, SKŁADY NASMAROWANE? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz parachutes - #fpl #fpldraft

Tonight's the night. 12:30 odpalamy race, wyjmujemy ba...
źródło: comment_MSTcJC2Nrx1s59699z5vDGwkQofmGEmG.jpg

PRZERWA REPREZENTACYJNA

  • za usunięciem przerwy reprezentacyjnej 71.4% (5)
  • przeciwko pozostawieniu przerwy reprezentacyjnej 28.6% (2)

Oddanych głosów: 7

  • 16
@SunnO: raczej nie, najpierw było info, że umarł na długo, potem że magicznie ożył, ale prędko przyszła weryfikacja, że tak szybko to on raczej nie wróci. Ale może być już na GW33 lub 34. Nikt nie wie póki co
Wołam zainteresowanych (25) z listy Fantasy Premier League
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @parachutes @Vamteusz @SunnO @T0my @Fhrancuz @Elbrus @Strongwine @TwoToneRebel @MechanicznyBanan @EscapeFromEveryday @artvn @ashmedai @Epidemiusz @Abaddon84 @mnichal @jordanos @Otter @splndid @urbanex @kuba824 @sheslostcontrol @finam @boryss @paniprocesor @forestwow
@parachutes: icoteras, jak go teraz sprzedam to później mogę go już nie kupić. A punkty same się nie nabiją... (°° Hary Kejn Ty kalafiorze jeden