Wpis z mikrobloga

Ponownie ostrzegam. Wszyscy nowi w krypto, uważajcie na scamy, ICO i polskie kanały YouTube.

Nooo, bearmarket się zaczął i jak już wspomniałem Phil Konieczny aka Lord Shitów nie będzie już miał tak łatwo. Wcześniej mógł polecać byle gówno, nawet DogeCoina to były wzrosty. W zasadzie na hype ciężko było kupić coś i nie zarobić. Teraz będzie miał coraz gorzej i będzie musiał mydlić ludziom oczy hodlowaniem i perspektywami ogromnych wzrostów.

Ale do sedna. Znalazłem fragment jego przewidywań na temat IOTY którą tak promował i sugestię że warto kupić. Wcześniej w filmiku wymienia masę różnych ściem IOTY przewidzianych na marzec. Tak wiele przełomowych wydarzeń miał mieć ten scam, że przewidywał jej wzrosty o co najmniej 100% a nawet 200%!

W trakcie nagrywania filmiku IOTA stała po $1,87. Lord najpierw pokazał jebolną listę tak wielu niesamowicie istotnych i pozytywnych wydarzeń - JEGO SCREEN

Roadmap! Bussinesplan! Volkswagen! Bosh!

Marzec się zakończył, tymczasem IOTA zamiast wzrosnąć po tych pozytywnych newsach, spadła poniżej 1$ dnia 1 kwietnia. Pewnie też taki żart tylko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziś cena wynosi 1,07$ A przecież tak wiele pozytywnych wydarzeń. No rewolucja, amazing!

I macie swego mesjasza janusze. Koniec hype na krypto - koniec lorda shitów.
Słuchajcie go a skończycie na ulicy.

On wszelkie informacje czerpie tylko z oficjalnych stron projektów scamów!
Wszystko opiera tylko i wyłącznie na tym co mu wcisną twórcy, to chore!
On jest naprawdę niebezpieczny.

Poprzedni wpis o lordzie

Fragment przepowiedni:

#bitcoin #kryptowaluty #btc #iota #shitcoin #scam
cyberpunkbtc - Ponownie ostrzegam. Wszyscy nowi w krypto, uważajcie na scamy, ICO i p...
  • 29
@lolek32:

39tys. subskrypcji!!!
Poczytaj komentarze pod filmami. Ludzi są w nim zakochani, już prawię klęczą do robienia mu laski.
A w poprzedni wpisie sprawdź jak go bronią że on się zna najlepiej.
Największy naganiacz scamów w Polsce.
@pawelczixd: ja wiem że shithodlerow prawda boli ale w Polsce ludzie mają BitBay wypełniony scamami i kanały na YouTube typu Phil i Wieczorek. Na zachodzie chociaż mają inne rzetelne źródła informacji a u nas wszyscy czerpią wiedzę tylko z takich syfów. Poważnie, jak ktoś chce inwestować w krypto to tylko takie porady może odnaleźć. To jest karygodne. Nie mają alternatyw. Wszędzie promowanie scamow. Taka prawda
@cyberpunkbtc: kto w Polsce promuję IOTA poza Philem? Na BB nie ma jej, na wykopie informacje zdawkowe. Jak nie czyta się informacji "z zachodu" na reddicie to praktycznie jest ona tajemnicą. Twoim problemem jest jedna rzecz. Myślę, że 70% osób w krypto wie, że inwestowanie w alty jest bardziej ryzykowne niż w BTC, ale jak się nie ma dużego kapitału to szansa na wysoki zarobek też jest większa z racji kapitalizacji