Wpis z mikrobloga

@kryptomanix: a opłaca się jeszcze? bo dużo ludzi mówi, że teraz się nie opłaca itp. .I teraz by zarobić więcej niż się wydaje na prąd to trzeba conajmniej 5k zł wydać na koparke kryptowalut. Sam zarabiasz w ten sposób jeśli można wiedzieć?
@kickfire: znasz takiego rapera Tede? Ma świetny utwór, który zdobył duża popularność i jest puszczony zawsze na koniec wakacji. Jak jeszcze chodziłem do ostatniej klasy technikum to go puszczałem z kumplami, bo trzeba przyznać, że fajnie wchodzi.

Tytuł to: TEDE - WYJE WYJE BANE prod. Sir Mich

https://youtu.be/XL8xaUYqhNA

Wybacz, że tak długo, ale na piwie byłem :)
@kryptomanix: trudno nie znać Tedego po incydencie z Liroy'em czy Peją. Piękne jest to, że z Peją ma już wojne prawie 10 lat i wciąż robią sobie na złość xD. A co do giełd to na jakiej sobie grywasz? Jakiś BitBay, Bittrex...?
@kickfire:Zapraszam tutaj. Księgarnia daje możliwość zarabiania na poleceniu ebooków, głównie poradników dotyczących szerokiego spektrum zagadnień. W ofercie znajdziemy głównie ebooki dotyczące rozwoju osobistego, e-biznesu, sprzedaży czy zdrowego trybu życia.
Po rejestracji otrzymujesz specjalny panel partnera, a w nim dostęp do bardzo praktycznych narzędzi: widzisz wszystkie książki, które możesz promować, wraz z ich okładkami (w różnych rozmiarach), linki partnerskie, opinie o książkach, a nawet darmowe fragmenty.
Masz też dostęp do szczegółowych statystyk