Wpis z mikrobloga

@metaxy: pod koniec zeszłego roku robiłem na zwifcie 4wks FTP booster i z 277W FTP mi podskoczył do 315W. od tej pory sporo jezdziłem takze bym sie nie zdziwił jakby jeszcze podskoczył o pare Watts. No i power meter zeruje przed każdą jazdą (czasem i w trakcie jak sie pogoda zmieni) także myślę że powinno być w miare akuratne.
@OldFingerman: pytanie- otóż też chce kupić miernik do roweru i zastanawiam się czy single side czy dual, i też stages/vector 3s/vector3. Dlaczego chcesz się przesiąść na dual sided? Planuje używać tylko na zawodach i się zdecydować nie mogę :D
@SprzedajeInformacje ja mam stages single sided tylko lewa strona. Dziala git itp ale, jestem prawonozny to w sumie trace pare watow. W sprintach tak samo zaniza. Wlasnie chcialem dokupic sobie prawa strone do kompletu ale za pare pieniazkow wiecej moge miec vector 3 dual sided. Pozytywy to 1 lepsze ogolne pomiary bo masz obie strony 2 lepsze analizy i statystyki rozklad watow na nogi czas siedzacy i z siodla itp. 3 latwosc
@OldFingerman: Jest jeszcze opcja zakupu BePro Favero Assioma Duo, są lekko ponad 1000zł tańsze od Garmina, ale z tego co wiem tracisz np. taki ficzer liczenia czasu na siodle i na stojąco, też rozważam ten system, wydaje się być całkiem spoko i jeszcze za rozsądne (hehe) pieniądze.

Jeszcze co do kompatybilności mierników w ramionach z miejscem w ramie, to robiłem ich magiczne testy z bateryjką (stages i 4iiii) i niestety ździebko
@Francuski_Mistrz no wlasnie assioma czy power tap mi sie z wygladu nie podoba albo wielkie albo nieladne;) nie robilem testow z bateria czy innymi ale na oko widac ze przeswit duzo ponad centymetr. Jak tylko wroce do domu to porpbie zdjecia. Przypomnij mi jesli zapomne to jutro porobie jakiekolwiek zdjecia chcesz. Jak znajde linijke czy cos podobnego to przyloze. Niby ze tam trzeba 10mm clerance ale tak naprawde to nie wyglada na
@SprzedajeInformacje: jedno pytanie ciągle nie daje mi spać po nocach. czemu planujesz używać power meter tylko na zawodach? przecież bardziej jest przydatny w treningu? jak np. interwały chcesz robić czy sprawdzać progress czy dostosować tempo? czemu tylko na zawodach? ( ͠° °)
@Francuski_Mistrz: ja bym spokojnie zamawiał. gdyby stages nie był kompatybilny z canyon ultimate to dla stages to by była porażka. jeden z ich głównych klientów i jeden z większych producentów na rynku. jezeli byś szukał w google 'stages canyon ultimate' miałbyś duuużo stron z wpisami ludzi niezadowolonych ze nie mogą stages użyć na canyonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)