Wpis z mikrobloga

Kilka pytań mam z racji wyjazdu do Zakopanego:

1. Na Morskie Oko, teraz w kwietniu lepiej wybrać się samochodem czy skorzystać z busa?
2. Polecacie jakieś miejsca z w miarę tanim jedzeniem, w centrum lub na obrzeżach?
3. Ktoś odkrył jakaś fajną atrakcję/miejsce takie mało znane w porównaniu do Morskiego oka, doliny 5 stawów itd?
4. Planuję jechać od strony Tarnowa i już przed Zakopanem odbić na Czarny Dunajec, może jest coś tam ciekawego? Ktoś? Coś?
5. Są jakieś miejsca których lepiej unikać? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zakopane #podroze #podrozujzwykopem
  • 18
@RadiOBagdaD:
1. Jak wolisz. Za parking 25 złotych za dobę.
3. Co przez to rozumiesz? Jakieś super miejsce na Podhalu/w Tatrach gdzie jest super ekstra atrakcja i nie ma ludzi? Czy jak?
4. Jedziesz w Tatry Zachodnie - odbijasz w Rabce na DW958 na Czarny Dunajec, jedziesz w Tatry Wysokie - odbijasz w Nowym Targu na DK49 na Białkę, jedziesz w okolicę Giewontu/CzerwonychWierchów/Kasprowego - jedziesz do Zakopca w kierunku Kuźnic.
5.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RadiOBagdaD:
Byłem ze znajomymi 2-3 lata temu przez 3 dni
Baca wyhuśtał kolegę na parking za 50pln/h W sumie zapłacił 200pln
Mnie złotówa "zapomniał" włączyć taksometr ¯\_(ツ)_/¯
Był też problem w restauracji. Dziwnym trafem dopisali nam kilka drinków do rachunku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od tamtej pory stwierdziłem że moja noga tam nie stanie i jeżdżę w Bieszczady lub do Słowaka
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RadiOBagdaD:
To był typowy wałek
Coś w stylu 50pln/h tylko małymi literami
Żarcie drogie i ogólnie to wszystko jest drogie¯\_(ツ)_/¯
Trochę zniechęca takie podejście
Dlatego odpuściłem ten rejon całkowicie
Baw się dobrze i zawołaj jak wrażenia (ʘʘ)
@Konkol: Mówię, ja głównie pochodzić po górach nie na jakieś zakupy typu serki i ciupaski ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fakt parkingi może drogo i trzeba uważać ale kto z nas na ich miejscu robił by inaczej? Kasa głównie pójdzie na jedzenie, dlatego pytam o jakieś dobre miejscówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)