Wpis z mikrobloga

Czas na zmianę sieci, zależy mi głównie na internecie, 15GB powinno wystarczyć, smsy czy rozmowy bez limitu też byłyby fajne ( ͜͡ʖ ͡€) Bez telefonu, max 30/40zł miesięcznie. Myślałem głównie nad: PLUSH, MobileVikings oraz VirginMobile. Ktoś posiada te sieci, jakieś lejki, ich + i -? Jeden numer przenoszony drugi prawdopodobnie nowy.
#plush #mobilevikings #virginmobile
  • 18
@WhRs: Jestem w MV i jestem zadowolony, doładowuję sobie za 29 zł w ofercie standardowej i jak się kończy miesiąc to dokupuję pakiet internetu za 5 zł co przedłuża cały pakiet internetu na kolejny miesiąc. Nie rozmawiam za dużo więc te 29 zł spokojnie mi starcza na 2-2.5 miesiąca. Jakbyś się zdecydował to możesz użyć mojego linku polecającego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://mobilevikings.pl/polecam/23IFp6kyL/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WhRs: ja mam Plusha i jestem bardzo zadowolony. Bierz abo na czas nieokreślony. Oba numery zarejestruj na tę samą osobę i będzie 20 zł miesięcznie. Co kilka miesięcy ilość internetu wzrasta

Edit :// na czas nieokreślony masz chyba tylko 10 GB na start. Nie wiem czy Duet działa też na zwykłym abonamencie. Imo nie pchaj się w nic na nadajnikach Play bo jest coraz gorzej.
@WhRs: Tak jak pan @MiszczJoda powiedział. U nas nie masz lejków, niewykorzystane GB przechodzą na kolejny miesiąc, a jakbyś chciał więcej, to są pakiety. Infrastrukturalnie korzystamy z Playa, ale w roamingu krajowym śmigamy na zasięgu wszystkich sieci. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bez umów, bez zbędnych bzdetów, jak użyjesz kodu MiszczaJody, to wpadnie Ci dodatkowe 19cbl po trzech doładowaniach.
@WhRs: Chodzi o to, że za doładowanie za 29 zł dostajesz 15GB internetu, darmowe rozmowy do Play i Vikingów i darmowe SMSy i MMSy do wszystkich, a dodatkowo te 29 zł zostaje na Twoim koncie i masz 365 dni na ich wykorzystanie. Więc w pierwszym miesiącu te 29 zł wykorzystujesz tylko na rozmowy z innymi sieciami, a że rozmowa kosztuje 0,19 gr za minutę to wychodzi ~150 minut.

I teraz tak,
Witaj. Cieszy mnie, że jesteś zainteresowany naszą ofertą. Zachęcam do skorzystania z Plush ABO za 25 złotych w umowie na 24 miesiące z 15 GB Internetu lub na czas nieokreślony z 10 GB (pakiet ulega zwiększeniu wraz ze stażem w sieci). Obydwie opcje umożliwiają wykonywanie rozmów, SMS-ów i MMS-ów bez dodatkowych kosztów. Można również dokupić dodatkowe 5 GB Internetu za 5 złotych w obydwu umowach. Przy przeniesieniu numeru i zawarciu dwuletniego kontraktu
@WhRs, wkleje swoją odpowirdz sprzed chyba tygodnia na podobne pytanie:

Orange free na kartę.
Za doładowanie 30zl dostajesz extta 15GB. Za 25zl kupujesz pakiet "no limit" w którym masz połączenia i smsy bez limitu i dodatkowe 15 GB. Po roku 17GB, po 3 latach 20.

Czyli za 30 zł miesięcznie masz:
*połączenia bez limitu,
*smsy bez limitu,
*30GB (32 po roku lub 35 po 3 latach)
*5 zł na MMSy (kto
@WhRs: ja mam mobile vikings od 6 miesiecy, i tak jak wyżej, 29 zł i wszytsko no limits i 15 gb internetu, z możliwością przejścia do nastepnego miesiąca jeżeli nie wykorzystasz. duzym plusem jest ich obsługa klienta bo normalnie mozna się do nich dodzwonić i są naprawdę bardzo pomocni. Co do minusów to oferta jest dla tych którzy mieszkają w miastach albo większych wsiach, bo w małych miejscowościach słabo z zasięgiem,