Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak to się skończy ale jeśli Amerykanie z Francuzami i Izraelem pójdą na ostro,to ten przepiękny kraj jakim jest Syria zostanie zrównany z Ziemią a sąsiednie kraje po raz kolejny zostaną zalane przez kolejna falę uchodźców kobiet i dzieci, atak na suwereny kraj jakim jest Syria może wywołać również poważny konflikt między krajami NATO a Rosją i Iranem a to już może mieć bezpośrednie przełożenie na nasz kraj.

Mam nadzieje że to były jedynie strachy na lachy ale patrząc na Trumpa i jego nieodpowiedzialne zachowanie oraz ego które jest zdecydowanie większe od tego które posiada Lech Wałęsa,to wiele wskazuje na to że jemu już świerzbi palec aby odpalić jakąś rakietę.

Nie wiem może przesadzam ale mam nadzieje że wszystko skończy się na słowach.

Pobierz Kielek96 - Nie wiem jak to się skończy ale jeśli Amerykanie z Francuzami i Izraelem p...
źródło: comment_eSjTG3KzNO1hn4KOYFILkmLF5lon7Elu.jpg
  • 11
Na pewno Trump nie ma 100% władzy i myślę że ktoś go powstrzyma, jeżeli będzie chciał podjąć zbyt stanowcze kroki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@db95: Kaddafi pewnie też tak myślał o Obamie ( ͡º ͜ʖ͡º)
z drugiej strony mamy tutaj większe zaangażowanie Rosji


@KatanaShoguna: Pytanie czy Rosja w obecnej sytuacji gospodarczej i z sankcjami na łbie jest gotowa na bezpośredni konflikt z USA? Stany mogą się dwa razy zastanowić gdyby była perspektywa sojuszu Turcji-Rosji-Syrii i Iranu ale raczej na to się nie zanosi.

Pamiętajmy też że Rosja jest bardzo zaangażowana na Ukrainie a to też pochłania masę kasy.

Jedynym krajem który jest w stanie powstrzymać USA
@KochanekAdmina:

Gdzie spędziłeś ostatnie 7 lat? xD


Na tagu #syria oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) i takie miasta jak Damaszek czy Latakia w miarę się jeszcze trzymają, w sytuacji agresji amerykańskiej cała Syria może stać się jedną wielką Hiroszimą i właśnie tego obawiam się najbardziej.