Wpis z mikrobloga

Holly Holm vs. Megan Anderson na 225

Z jednej strony fajne zestawienie, z drugiej - jakby i tak Cyborg nie miała z kim walczyć. Jak Megan przegra z HH to CC straci kolejną rozsądną rywalkę na zestawienie. A rewanż HH vs CC to tak średnio...

Poza tym bantamy z Invicty walczyły od razu o pas z CC, a prawowita mistrzyni piórkowej z Invicty nie dostała walki mistrzowskiej. WTF Danka?!

#ufc #mma
  • 5
@gram_w_mahjonga: @Sidney1: O tym samym pomyślałem, kiepskie zestawienie, w dodatku Megan Anderson od dawna miała walczyć z Cyborg (jeszcze przed Evinger, od tamtego czasu Cyborg walczyła już trzy razy - Evinger, Holm, Kunitskaya). W dodatku jak Holly przegra to jej rekord będzie fatalny, a jest o dziwo numerem jeden w BW
@Sidney1: @przemula:
Ale widzę też dobre strony takiego zestawienia. W końcu jakaś walka w 145 nie o pas. Patrzcie, pan Dana jednak rozwija dywizje (śmiech!).
A Cris jakoś słabo jęczy na social mediach, że Megan zamiast z nią zestawili z Holm. Może nie chciała teraz walczyć?
@gram_w_mahjonga: @Sidney1: @przemula:
Ja tu widzę same plusy.. Megan nie walczyła półtora roku.. Szerszej publice nie jest znana (tak samo jak Kunitskaya która od razu dostała walkę o pas i okazała się cieniutka na tle Cyborg).. Megan dostaje szansę pokazania się i zbudowania sobie nazwiska w walce z Holly.. Wygra ma walkę o pas, przegra Holly ma drugie podejście, i rewanż z Cyborg wcale nie tak średnio bo nikt
@Luxon007: Wszystko spoko. Doszłam do podobnego wniosku, ale.... czemu CC nie walczy? Ani walka z Nunes nie wypaliła (będzie walczyć w obronie pasa z Rocky), teraz Anderson, która czekała na zestaw z CC, będzie walczyć z Holm.

A CC nie będzie teraz walczyć. Nie, że ani z Nunes, ani z Anderson. A zaraz zestaw w Brazylii będą ogłaszać.

Oprócz walki z Nunes, prawdopodobną opcją miała być Megan. I nie jest.