Wpis z mikrobloga

@Ripper: Cierpisz na hitlerofilię? To musi być straszne, ale lewacy, mający z narodowym socjalizmem dużo wspólnego już tak mają.

@miejskismog: O "Somalię" to będziecie błagać, jak wam PiS/PO zaprowadzi Wenezuelę. To będzie najgłośniejszy trzask zaharowanych odbytów, jaki świat w ogóle usłyszy.

@Lipathor: Jak te małpy "hitler, hitler, hitler!!!", jak tylko pojawi się coś o Korwinie... ()
O "Somalię" to będziecie błagać, jak wam PiS/PO zaprowadzi Wenezuelę. To będzie najgłośniejszy trzask zaharowanych odbytów, jaki świat w ogóle usłyszy.


@idewons: PO i PIS to dwie prawackie partie więc chyba nie zrobią. A nawet gdyby zrobiły to i tak byłoby o niebo lepiej niż w korwinowskiej Somalii
@idewons:

Oho, chyba mam do czynienia z wyborcą partii Razem, która - UWAGA - dzieli z PiSem program gospodarczy jota w jotę xD

znowu jakies mądrości korwina? zaraz zacznę porównywac program PO i Korwina to będziesz błagac o litość ( ͡ ͜ʖ ͡)
@idewons: ja już się smieje mocno czytając wygłupy zdezorientowanego kuca ( ͡ ͜ʖ ͡)

-likwidacja zus
-obniżanie podatków
-ograniczenie regulacji w gospodarce
[-CIT zero % to somalijski dodatek korwina XD]
-superstart nie wiem co to jest ale na pewno PO miało coś podobnego o przedsiębiorcach bo jak sie domyślam o to chodzi
@miejskismog: Zapomniałeś razemkowcu, że PO wraz ze swymi 8 latami (nie)rządu odwróciło się całkowicie od tych postulatów i to świadomie, dla ucieszenia gawiedzi xD

Myślałem, że stać cię na coś więcej, a tu ledwo "meh".

A teraz cyk, dwójeczka i oramy fioletowego komunistę próbującego się ukryć przed światłem prawdy o byciu zbieżnym z PiSem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i.....s - @miejskismog: Zapomniałeś razemkowcu, że PO wraz ze swymi 8 latami (nie)rzą...

źródło: comment_fdAszaZUw0UqasMn63xTxRcIfE6vpS05.jpg

Pobierz