Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?. Praktyki w #techbaza to jakieś jedno wiekie nieporozumienie. Siedze sobie już 3. rok na geologu. Pierwsza klasa obiecanki nauczycieli "pojedziemy do Miedzyzdroi, będziemy podróżować po Polsce do kopalń itd". No i ni #!$%@?. Jedyne co mieliśmy to wycieczka do Berlina do muzeum i wycieczka do kopalni soli XDDDD
Ale do rzeczy. W poniedziałek mam zacząc praktyki na #!$%@? bo na Płoni w Szczecinie XD Większośc z mojej klasy mieszka poza Szczecinem, a to np. w Policach XD Także ktoś straci dwie godziny na dojazd na to zadupie XDDDD
Każda inna klasa w budowlance wyjeżdza na Erasmusa do Irlandii i Czech, a my na prawobrzeże Szczecina XDDD
Dziś się okazało, że akurat w tej firmie mają remont XD
Dyrektorka nic nie wie jeszcze, jedynie nauczyciele od zawodowych

Czyli w tym tygodniu rozpoczynamy KARUZELĘ #!$%@? XDDD
#praktyki ##!$%@? #obamanarzeka
  • 11
@Szrlh: XD My w ciągu #!$%@? trzech lat mieliśmy klasowe wyjscie na łyżwy, i do kina oraz te dwie geologczine wycieczki. I #!$%@? XD A miało być podrózowanie po Polsce, a tu taki #!$%@?.
Przynajmniej bedzie wycieczka na prawobrzeze XD

@SzalonyAndrzej: Po długich namowach te wycieczki sie odbyły XD
Szkolne praktyki. Klasowo się na to zgodziliśmy.
@Szrlh: przecież Majon dalej ma nasze 300 złoty, które miało pójść na wspólne picie XDDDD

U nas praktyki to w sumie różnie wyglądały, ale większość miała ostrą wyjebkę i pojawiła się w firmie ze dwa razy. Raz pierwszego dnia, a potem na koniec z flaszką po 6 do dzienniczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)