Wpis z mikrobloga

Zawsze śmieszą mnie slogany typu "grafika to moja pasja", "czerpię inspirację z życia". Ja zostałem grafikiem bo pół życia przesiedziałem przed komputerem i to jedyna rzecz jakiej się nauczyłem. Ale nie sprawia mi to radości czy coś. Czasami wydaje mi się że montaż instalacji sanitarnych jest o wiele fajniejszym zajęciem. No ale robie to bo mi płacą za to kasę ;)

#grafika #przemyslenia
  • 20
Ja zostałem grafikiem bo pół życia przesiedziałem przed komputerem i to jedyna rzecz jakiej się nauczyłem.

@goorskypl: Zawsze starałem się to ładnie odziać w słowa, ale nigdy nie potrafiłem. Teraz już umiem odpowiedzieć na to pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@goorskypl: właśnie niedawno zastanawiałem się czy pasuję do tego zawodu, bo nie mam kolczyka w uchu, nie piję kawy ze starbucksa, nie jestem nawet trochę spedalony, ciężko u mnie o wrażliwość artystyczną, nie siedzę codziennie na dribble, nie jaram się każdym jednym minimalistycznym projektem...no i też doszedłem do tego drogą siedzenia przed kompem pół życia xD

ale suma sumarum uznałem że #!$%@?ć to. A montaż instalacji sanitarnych brzmi nieźle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lastro: przynajmniej u mnie tak jest że mógłbym na pomocnika iść na budowę i praca po 10h 25/h jak się nauczysz murować to 40/h i praca poniedziałek piątek ale nie wiem jak tak u was bo ja ponoć w Polsce A mieszkam