Wpis z mikrobloga

Wrocilem z bana wiec czas na moja analize polityczna. Trolle z neuropy siedza cicho. Wychodza ze swoich zawszonych nor smierdzacych jadowita zgnilizna tylko jak Kaczorek potknie sie tak jak z premiami.

Wpisuje sie to doskonale w strategie ich przywodcy lwowskiego zulika, ktory polozyl laske na nastepne wybory bo wie, ze tylko cudem moze je wygrac i czeka, az kaczor sam sie wypali co najprawdopodobnie potrwa jeszcze kolejne 4 lata.

W tym czasie schetyna bedzie walil w pis i rozbijal wszystkich przeciwnikow w opozycji, a ze ma dopiero 55 lat to moze czekac. I jak widac wie jak sie gra w te klocki bo jak go rudy zlodziej targal po dywanie to zacisnal sztuczna pole i spokojnie czekal.

Ciekawy jestem jego strategii wobec rudego podnozka jak go beda grillowac na komisjach. Wydaje mi sie ze wystawi go prezydenckich, zeby przegral z Duda i sie definitywnie spalil.

Schetyna to rasowy polityk i mimo wszystko mam do niego szacunek jako do gracza (bo jako czlowiekiem gardze), ale jestem przerazony skala zlodziejstwa jakie nastapi jak jego wyglodniala smierdzaca zesranym zulem holota dorwie sie do koryta. Mam nadzieje ze Ojczyzna po rzadach kaczorka zmieni sie na tyle, ze te cztery lata jakos wytrzyma.

Dziekuje, pozdrawiam i zapraszam do milej, stonowanej dyskusji nie pozbawionej watkow humorystycznych.

#polityka
#4konserwy
#bekazlewactwa
#neuropa
Pobierz kuban99 - Wrocilem z bana wiec czas na moja analize polityczna. Trolle z neuropy sied...
źródło: comment_DOxSLUzB99zkMPYzCO142AeGqL25T9Ux.jpg
  • 17
@kuban99:

Trolle z neuropy (...) swoich zawszonych nor smierdzacych jadowita zgnilizna (...) lwowskiego zulika (...) rudego podnozka (...) wyglodniala smierdzaca zesranym zulem holota


...

Dziekuje, pozdrawiam i zapraszam do milej, stonowanej dyskusji


Ciekaw jestem, jak wygląda dyskusja z tobą, kiedy nie jesteś "miły i stonowany"...