Wpis z mikrobloga

Nie było mnie kilka godzin a tu widzę że się dużo wydarzyło. Postanowiłem ustosunkować się do całej sytuacji. Rozpocznę od tego iż użytkownik @Wanzey oszukuje samego siebie. Na poniższych tagach wypisuje nieprawidłowe informacje. Śmiało mogę stwierdzić że osoba ta jest oderwana od rzeczywistości, oraz myli swoje poglądy. W pewnym momencie mówi jedno, następnie zmienia zdanie. Tutaj mój wykopowy kolega @AShans może potwierdzić iż jest to czysty przejaw hipokryzji. Przykład? Proszę bardzo. Najpierw twierdzi, wręcz jest oburzony czemu Magicala niema na streamach, następnie stwierdza że jednak nie chce go widzieć, że ma sobie pójść, że psuje streamy. Takich przykładów jest wiele.
Kolejna sprawa odnosi się do jego postawy wobec innych w tym mnie i użytkownika @AShans. W każdym poście, w każdej odpowiedzi stara się udowodnić jaki z niego "kozak" Tak to nazwę. Ok fajnie tylko dlaczego ten sam użytkownik jest zarówno tym " kozakiem" jak i konfidentem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Osoba ta notorycznie zgłasza posty. Tutaj mówię w odniesieniu takim że nie jest ważne czy ten post jest lekko nie przyjemny dla niego, czy jest to zwykły post normalnie tagowany i zupełnie nie na jego temat. No niestety. Taka prawda.
Na priv wiele osób pisało mi tutaj cytuję: "Daj se spokój z borowikiem, widzisz że to...". No niby święta prawda.

Z tego miejsca również przepraszam wszystkich wykopków za zamieszanie na tagach. Niestety użytkownik @Wanzey w swoim zachowaniu wykazuje wiele obłudy, chamstwa, i w myśl zasady "Oko za oko, ząb za ząb" komentujemy siebie nawzajem. Dodatkowo osobnik ten wspomaga się swoimi "wiernymi" kolegami i ta karuzela tak się kręci.

Dla normalnej, fajnej części wykopu wszystkiego dobrego a ty kolego @Wanzey wyjdź ze swoimi kolegami wykopowymi gdzieś... Nawet i do sklepu bo na impreze chyba niema szans żebyś wyszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję że będzie mi dane pisać tutaj w normalny sposób. Pozdrawiam!

#patostreamy #danielmagical
  • 7