Wpis z mikrobloga

To nienajlepszy moment, bo wybiła druga i mam pilną rzecz do zrobienia rano, ale pod wpływem zachwytów i narzekań, postanowiłem odpalić #netflix i sprawdzić #domzpapieru. Kilka miesięcy temu obejrzałem pierwszy odcinek i #serial kompletnie mnie nie kupił, ale może im później, tym robi się lepiej. W końcu to lider zestawień TV Time wśród seriali najchętniej wybieranych na maratony, a firma badawcza Parrot Analytics podała, iż w zeszłym tygodniu było to najpopularniejsze widowisko Netflixa w USA. #Seriale są, jakie są, czasem trzeba im dać szansę, czasem kilka szans. Netflix zapowiedział dziś kolejny sezon, który zapewne szybko się na wizji nie pojawi, więc powoli będę dawkował sobie powoli.
Pobierz popkulturysci - To nienajlepszy moment, bo wybiła druga i mam pilną rzecz do zrobieni...
źródło: comment_UGuuvTLUu3af4KZ4PRr6hpMNtTWWLl2C.jpg
  • 13
@popkulturysci: mnie jakoś mocno nie wciągnął 1 sezon, przynajmniej nie na tyle by go obejrzeć w jeden dzień. Dziś odpaliłem 2 sezon z racji nudy i.. skończyło się tak ze zrobiłem sobie dziś maraton. teraz właśnie kończę oglądać ostatni odcinek 2 sezonu. Jest potwierdzenie 3 sezonu, zastanawia mnie mocno co oni wykombinują z tym serialem bo na dobrą sprawę gwóźdź programu właśnie się zakończył. serial dobry, momentami romansidło, telenowela ale koniec
@popkulturysci: serial ma swoje wady, a miejscami trzeba się przejść po pokoju, aby rozchodzić żenadę, ale mimo to ma swoje dobre momenty. Kilka ciekawych pomysłów całkiem zgrabnie zorganizowanych.

P.S. I chyba ma najbardziej irytującego bohatera opowiadającego akcję ever. Giń Tokyo, Ty głupia idiotko!!!