Wpis z mikrobloga

#ps4 #xboxone mam dylemat, co wybrać xbox one s 500 GB(Minecraft+FIFA) czy ps 4 slim 1 TB(Horizon) , biorę tutaj pod uwagę ofertę orange, gdzie występują obie konsole, posiadam na chwilę obecną xbox360. I jakby ktoś z #pcmasterrace wyskoczy, że konsole to gówno nie do grania, to sie zgadzam, bo do grania mam kompa:). Ale przedłużam internet i bym sobie dobrał konsolę, szukam plusów i minusów. Na plus taki, że chyba gry z x360 bedą mi działać.
  • 18
@Arhus: sam musisz wybrać. Prawda jest taka, że w Polsce PlayStation ma zbudowaną markę, a gdy Xbox wchodził na polski rynek, PS/PS2 świeciły tryumfy. Stąd też 90% będzie Ci zawsze polecać PS (jak wyżej), no bo lepsze, bez konkretnej argumentacji prócz emocjonalnego powiązania z marką.

Czemu Xbox?

- EA Pass (gry EA za 80zł w skali roku)
- Xbox Game Pass (jak wyżej, gry od Microsoftu i partnerów za 30zł na
@jaZZjack: Nie do końca się z tym zgodzę, bo sam kupiłem PS4 dla The Last of Us, ale z drugiej strony masz trochę racji, bo zanim podjąłem ostateczną decyzję to upewniłem się co znajomi mają, żeby mieć na ewentualne multi.
@onionhero: od kiedy xklocek ma kodi? przekonałeś mnie tym - EA Pass (gry EA za 80zł w skali roku)
- Xbox Game Pass (jak wyżej, gry od Microsoftu i partnerów za 30zł na miesiąc - co ciekawe, jeżeli gry wyszły także na PC,