Wpis z mikrobloga

#humor #heheszki #gimboateizm #bekazkatoli #takbylo #bezbek #pasjonaciubogiegozartu

Jestem młodym księdzem i kiedyś jechałem po cywilnemu pociągiem pasażerskim PKP.Akurat przysiadły się do mojego przedziału dwie młode i atrakcyjne kobiety które w wulgarny sposób zaczęły rozmawiać o facetach.No to ja im mówie:Takie ładne dziewczyny a tak brzydko mówią.No to one zaczęły się śmiać i mówią:A pan kto,ksiądz że panu przeszkadza?
No to ja wtedy wyszedłem do łazienki że niby za potrzebą,przebrałem się tam w sutannę i wracam do nich a one wystraszone krzyczą:Ojej,to pan jest ksiądz a my tak przeklinałyśmy,przepraszamy,jaki wstyd.A ja im wtedy powiedziałem:Wy nie przede mną a przed panem Bogiem się wstydźcie.I dalej już całą drogę był spokój.
Pobierz
źródło: comment_0gjWFsfBiRzTLZudY1mGmGzTqqpvDkkL.jpg
  • 10
o to ja wtedy wyszedłem do łazienki że niby za potrzebą,przebrałem się tam w sutannę i wracam do nich a one wystraszone krzyczą:Ojej,to pan jest ksiądz a my tak przeklinałyśmy,przepraszamy,jaki wstyd.A ja im wtedy powiedziałem:Wy nie przede mną a przed panem Bogiem się wstydźcie.I dalej już całą drogę był spokój.


@PawelW124: Pozdrawiam Księdza ( ͡° ͜ʖ ͡°)