Wpis z mikrobloga

@baczewskyclan_: Pytanie bylo do Chimery, ale fajnie, ze sie podzieliles. Ja wlasnie sprzedaje moj podstawowy sklad i bede sie staral cos skleic z niewymiennymi, ktorych mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlugo gralem Serie A, ale w sumie z tych ktorymi grasz to gralem tylko Koulibalym.
@prodigi: Aaaa haha spoko, no mi sie nim super gra, tylko ten Ghoulam na LB jest dosc słaby i choć ma 90 iles staminy to jakos szybko mi sie meczy itp no i stracil na cenie o polowe :(
Mam nadzieje ze Alex Sandro niedlugo troche potanieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@prodigi: Do Talisci wróciłem z racji tego że mam sbc Quaresmę którego uwielbiam, ale aktualnie sprawdzam Babela.
Lubie go za atomowe strzały, uniwersalność i wzrost. Niedoceniany przez graczy.
Firmino przez swoje pracowitości często nie jest tam gdzie powinien być, ale to dobry napastnik. Strzały ma bardzo dobre, głową też zagra no i 4/4. Osobiście wolałbym tutaj kogoś z h/m lub h/l, ale cóż - darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.
@prodigi: Na razie zagrałem nim 2 mecze i co mnie zaskoczyło to siła fizyczna oraz zwinność jak na jego wzrost. Pomimo wykończenia 76 radzi sobie. Mógłby mieć więcej wytrzymałości, ale jak nie biega się nim po całym boisku to jest ok. Więcej mogę napisać po weekendzie bo postaram się pograć trochę w LW.
SBC Quaresmę uwielbiam - nie gram nim tylko z racji że mi się znudził, cóż mam taką naturę,