Wpis z mikrobloga

Mirki, nie mam siły, może pomożecie.
Od jakiegoś czasu korzystam z Opery. Na początku wszystko było spoko, ale potem przestały mi się wyświetlać filmy na fb, przy odtwarzaniu słychać było dźwięk, ale obraz był czarny. I jakiś czas z tym żyłam, whatever. Tylko wczoraj zachciało mi się naprawiać, więc popsułam jeszcze bardziej. Teraz mam dźwięk bez obrazu WSZĘDZIE, włącznie z YT. Na Netflixie nie działają mi podglądy filmów i zwiastunów, ale sam film odtwarza się prawidłowo. Ktoś ma jakiś pomysł co zrobić? Od razu uprzedzam, że nie interesują mnie rozwiązania typu "zmień przeglądarkę" - to to sama potrafię zrobić :P
Dzięki!

#youtube #opera #informatyka
  • 9
@Ixiliam: No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy
@alcest: Bez rozszerzeń chyba nie próbowałam, wyłączenie wbudowanego adblocka nic nie dało, aktualizacja też nie. Ostatecznie namówiłam mojego niebieskiego żeby mi w to spojrzał, z tego co mówił potem wyszło że było tak jak typował @twarz-pod-butem, trzeba było wyłączyć przyspieszenie sprzętowe (co innego niż Opera Turbo, i to mnie zmyliło). Także dzięki wszystkim za podpowiedzi, a szczególnie @twarz-pod-butem ()