Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie jaka jest rzecz, która wnerwia mnie od dłuższego czasu? Jak słyszę "wyjmij kija z dupy", "masz lub on/ona ma kija w dupie". Ja nie wiem, kiedyś jak ktoś coś powiedział co nam sprawiło przykrość albo nam się nie podobało to po prostu przepraszał. A teraz? Nie tak dawno temu usłyszałam od jednego kolegi, który mi powiedział odnośnie innego kumpla, że "on ma kija w dupie" - jak się go spytaam dlaczego on go po prostu nie przeprosi to było zdziwko, że przecież on to tylko tak powiedział i że to był żart. Jka mu powiedziałam, że każdy ma inne poczucie humoru i że to mogło go urazić i nie było wcale smieszne to dalej uparcie twierdził, że nic się nie stało i on to tylko tak powiedział po co ta cała afera. No ręce opadają. A takich sytuacji było naprawdę sporo. W grupie moich znajomych też to się dzieje. Kilka razy usłyszałam, że mam kija w dupie a jak wzróciłam uwagę tej osobie i powiedziałam, że to nie było przyjemne co powiedziała i żeby tak więcej nie robiła to już usłyszałam, ze to tylko takie żarty, nic się nie stało, nie mam poczucia humory i tak dalej, od nikogo nie usłyszałam przepraszam. A najlepszej jest to jak słyszę, ale ja tak powiedziałem kilku osobom i nikt się nie obraził jak Ty. Nie pomagają argumenty, że to że inni nie zareagowali i im się to podobało to nie oznacza, ze ja też będę tak robić. Ale już najlepsze z tego wszystkiego jest to, ze jak cos się takiej osobie powie niby w żartach cos mocnejszego to juz jest źle, a jak się powie "masz kija w dupie" to słysze w odpowiedzi, ale to jednak było za mocne, wiesz Mirabelka jednak przesadziłaś, a jak się odpowie "wiesz powiedziaam już tak kilku osobom i nikt się nie obraził tak ja Ty" no to już jest obraza majestatu na całego.

♯zalesie #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie lubimy ludzi bez dystansu do siebie. Trąci niedojrzałością. Ja mam kumpla (pozdro Pjetrek bo wiem że czytasz XDD) On mi coś powie to ok (hehe kij w dupie), ale jak ja mu coś powiem (równy pojazd, żeby nie było) to się oburza. ( ͡º ͜ʖ͡º)