Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Kurwa, idzie madka z gówniakami nad wodę, ojciec ma wyjebane. Na miejscu znaki, że nie można w tym miejscu pływać, że teren niestrzeżony, a w ogóle to nawet na plaży strzeżonej był zakaz kąpieli. Co robi madka Polka? Wyjebane, przecież nie po to jechała nad morze, by teraz nie pływać. Gówniaki toną i co robi madka?

  - Zawiadomienie to dotyczy narażenia na bezpośrednie ryzyko utraty zdrowia i życia, a w konsekwencji nieumyślne spowodowanie śmierci dzieci przez osoby, które pełniły dyżur ratowniczy w tym momencie na tym kąpielisku - powiedział adwokat Paweł Zacharzewski.

  To jest kurwa kpina. Wpierdalaj się na miejsce, gdzie nie można pływać, gdzie nawet pogoda na to nie pozwala, gdzie ratownicy nie mają obowiązku nikogo pilnować i jeszcze zwalaj na nich winę za swoje niedojebanie. Chciałbym, żeby sędzia, po zapoznaniu się z materiałem, zlecił zbadanie tej sprawy prokuraturze i skupienie się na winie madki w całej tej sprawie. Mimo to, już i tak szkoda mi tych ratowników, że są wpierdalani w takie szambo, zamiast spokojnie skończyć sezon.

  Dziwicie się, że w Chinach znieczulica, to patrzcie tutaj. Ratownicy przeprowadzili akcję na nieswoim terenie i jeszcze kurwa chce ich się wjebać w popełnienie przestępstwa...

  #bekazpodludzi #madki #logikarozowychpaskow #gownowpis #boldupy #ratownictwo #zalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (28)

 • odpowiedzi (26)

 • avatar

  No hej! Jeszcze raz jestem wam wszystkim niezmiernie wdzięczny za tak duże zainteresowanie moimi pixelami!
  Dzisiaj za sugestią @waginator przygotowałem słynną scenę z komisją weryfikacyjną z Psów. Jak coś to odsyłam tu https://www.youtube.com/watch?v=5QjOL5bYEjA
  Zapraszam też pod mój tag #pixelemirka
  i miłego dnia życzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #tworczoscwlasna #pixelart #grafika #chlopakinieplaczo
  pokaż całość

  odpowiedzi (59)