Wpis z mikrobloga

Ja nie mogę, niedawno odkryłem tag #dupeczkizprzypadku xD CO TO JEST TO JA NAWET NIE. Nie ma to jak się chwalić stulejarstwem na wykopie. Obecnie studiuje kierunek, na którym jest element fotografii, i wczoraj mieliśmy za zadanie robić zdjęcia OBCYM osobom. Co robi normalna osoba? Podchodzi do kogoś, pyta się, hej ładnie wyglądasz (czy coś takiego) mogę Ci zrobić portret? ( ͡° ͜ʖ ͡°) I? I ludzie się zgadzają, w tym dupeczki. Pokażę wam swój portret jaki zrobiłem OBCEJ lasce.

A wy #przegryw siedzicie w tej piwnicy, i zamiast wyjść na dwór, inicjować jakieś kontakty czy coś, to siedzicie na tym wykopie i narzekacie xD.

A teraz doszły jakieś zdjęcia byle lasek od tyłu.

PS: Trochę lipa jakość bo musiałem skompresować na wykop.

#stulejezprzypadku #gownowpis #ladnapani #fotografia #heheszki #studbaza
Pobierz
źródło: comment_znpgTTEmWa2kw6Dqnp4lSmZ4Xb1YwIoi.jpg
  • 25
@Stryjekmod takis niby kozak że ohehehe jestem dzielny i pytam lasek czy mogę im cyknac foto, ale dla pewności że się zgodzi podszedłes do laski z grubą nadwagą heheh no ja #!$%@? tyy no to faktycznie odwaliles niemożliwa akcje, jak ty wogole? Jak ty to zrobiłeś? Hehe
@PhoenixSoul tak, tak to wygląda a uwierz mi ze lubie te pełniejsze. Zresztą to wogole było jakieś pierdzielenie nie na temat. Rozumiem jakby zapytał się jej i dostał zgodę na zrobienie zdjęcia dupy, DUPY rozumiesz? Bo o to w tym tagu chodzi, a nie jakieś uśmiechy promienne. Więc czym się tu chwalić? To wogole nie na temat było.
@Stryjekmod: Próbuje sobie wyobrazić taką sytuacje. F - fotgraf, R - różowy F: Cześć, świetnie wyglądasz, studiuje sztuke. Mam do zrobienia maly projekt ale potrzebuje do tego pięknych kobiet. R: O super chętnie zapozuje do kilku zdjęć. F: To świetnie, ale musisz wiedzieć że to będą zdjęcia Twojej pupy, nawet nie będzie widać twarzy. R: No chyba jesteś jakiś dziwny, cześć. Takze napisz kolego jak uda Ci się przekonać obcą dziewczyne