Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że ostatnie #urodziny mając dwójkę z przodu nie są najlepszymi... oprócz rodziców i babci o moich urodzinach pamiętały tylko dwie dziewczyny. Koleżanka z pracy oraz @brzydolka i tylko one mi złożyły życzenia...
Co prawda nie obchodzę już urodzin a przynajmniej nie tak hucznie jak za gówniaka no ale jednak miło jest jak ktoś pamięta i po prostu złoży życzenia, nawet najprostsze "wszystkiego najlepszego"...
Dobra koniec gorzkich żalów, zapraszam na kompot, batony i czipsy :)
Pobierz oggy1989 - Powiem wam, że ostatnie #urodziny mając dwójkę z przodu nie są najlepszymi...
źródło: comment_POcxR3hSL83EnrlDlmwlCVRWAGmH00DC.jpg
  • 21
@oggy1989: Twoje zdrowie Mirku! Jak miałam 30 urodziny to zrobiłam imprezę i zaprosiłam znajomych moich i niebieskiego. Upiekłam tort, muffinki, pizze, zrobiłam koreczki, tacę z serami i winogronem. Nikt nie przyszedł, z czego tylko dwie pary dały znać, że się nie pojawią (ʘʘ) A z plusów tej sytuacji to jadłam tort na zmianę z muffinkami cały tydzień ¯\_(ツ)_/¯
@shitty_support: No to faktycznie, trochę nie przyzwoicie się ta reszta zachowała. Aczkolwiek plusów jest więcej, bo po imprezach zazwyczaj trzeba posprzątać, a jak się trochę wypije to następnego dnia może być różnie z ogarnięciem życia, jak kac męczy :)
@szuleer: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękuję za życzenia :)