Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
Ale się kiedyś przyjaźniłam z durną dupą.
Dzisiaj pisze do mnie jej matka, że od ponad 24 h nie ma jej w domu i czy mam kontakt do typa z którym się kiedyś spotkała. Laska 17 lat, gość na pierwszej randce ją naćpał i przeruchał, potem ostro ją skrzywdził i powiedział, że jej nie chce bo on kocha swoją byłą która bierze ślub. #!$%@?ł do Hiszpanii. Znienawidziła go.
Napisałam do niej wczoraj i dostaję dzisiaj wiadomość z pogróżkami od tego patusa przećpańca że mam do niej nie pisać bo mi #!$%@?. Po chwili matka do mnie pisze, że nie wie gdzie ona jest i zero kontaktu.
Wszystko zgłoszone na policję, rodzice dzwonią po znajomych i płaczą. Wywiózł ją do swojego miasta (>200 km) i ta weszła dzisiaj sobie normalnie na fejsika i pisze, że to pisał jej brat który się włamał (szkoda, że brat nic o tym nie wie) i ona wie, że policja jej szuka, ale #!$%@?.
#logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 21
@Twinkle Jedź przez Kraków, zbierz mnie z Krowodrzy i lecimy do typa. Ja #!$%@? drzwi masą, ty go wal na #!$%@?, bierzemy kumpele za kudly, do bagażnika i do rodziców, bo syndrom sztokholmski motzno
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@terwer358: Całe życie trafiam na #!$%@?ów którzy dobrze się maskują.

@TonyHaik: Chciałabym żeby to było nakręcone i płacz matki też.

@Re-volt: No niezła, a dziewczyna generalnie zapowiadała się fajnie gdyby nie on. Tragizm jak Marlenka i Rafatus.