Wpis z mikrobloga

Ciągle napotykam na tym wspaniałym tagu robactwo które wspiera potężnego lordonixa, ustalmy więc kilka faktów, lordoza:
-konfident(po internecie krąży na niego białko, wiele razy groził policją)
-fejk biznesmen który po założeniu ręki na rękę zgrywa wielkiego pana i władcę
-zakompleksiony kurdupel 170 cm który eksponuję swoje zalane łapy w każdym możliwym momencie
-chwalił się że zadowalał prostytukę oralnie (pozdro peski ( ͡° ͜ʖ ͡°))
-robi fatalne streamy dla niedorozwiniętych dzieci które posługują się w szkole na przerwach językiem swojego pana łokieto
-swoją dziewczynę poznał na portalu roksa.pl
-brak szacunku do matki, jedynych przyjaciół
-typowy, podręcznikowy kozak przez neta, którego zweryfikowało życie na pierwszej imprezie masowej na której był 1/1

Do czego zmierzam ? żadna porządna, dorosła, przynajmniej średniointeligentna osoba widząc fakty które wymieniłem nie wstawiła by się za tego typu człowiekiem, jesteście albo dziećmi, albo po prostu zwykłymi robakami którym ludzie na codzień w normalnym życiu plują w twarz. Hola hola robaku, zanim powiesz że jestem psem Magicala bądź co tam innego wymyślisz odrazu powiem ci, nie jestem, jestem fanem rozrywki, po pracy mam ochotę zrelaksować się przy ulubionym serialu "zwierzyńscy", w żaden sposób nie popieram ich zachowania, jestem koneserem sztuki nowoczesnej.

Pozdrawiam wszystkich prawdziwych, zdystansowanych wykopków którzy lubują się w prawdziwej rozrywce, reszta psów jest niegodna konta na tym portalu, essa

#danielmagical #rafonix #patostreamy
  • 22
@yinyang: Tucznik:
- Niszczyciel przedsiębiorstw
- fejk biznesmen
- Nie zadowalał nikogo, wątpliwe byłe także jego stosunki z Agą
- losowanie, kubka gnicie przed kompem na zaszczanej kanapie dymy!
- Jedyne dziewczyny jakie postawiają tam nogę to młodsze wersjie Gohy takie jak blondyna z przed tygodnia
- brak szacunku do matki, brak przyjaciół tylko najemne pieski
Essa
@Thailo: czyli według ciebie opiniotwórczość jest przejawem hipokryzji ? aha rozumiem, gratulacje, moim zdaniem każda choć trochę obiektywna osoba nie mająca problemów z percepcją jest w stanie dojść do takich samych wniosków
@yinyang: Nazywanie ludzi robakami ponieważ mają inne zdanie od Ciebie nie jest przejawem hipokryzji,tylko debilizmu.Jak można być obiektywnym jeżeli ma się do czegoś negatywny stosunek a nie neutralny?Dej pan spokój...
@Thailo: napisałeś że obaj patrzymy na ludzi przez swój pryzmat, wydaję mi się że chyba każdy patrzy na ludzi przez swój pryzmat, przez pryzmat zasad i zachowań które naszym zdaniem są odpowiednie, mój stosunek jest negatywny bo jest to czymś spowodowane, wymieniłem nawet czym, oczywiście że kiedyś był neutralny, co więcej nie jest negatywny przez np. niechęć do aparycji, mowy ciała, czy innych błahych, pojedynczych zdarzeń a całym jego wizerunkiem wykreowanym
@yinyang: "wydaję mi się że chyba każdy patrzy na ludzi przez swój pryzmat" Czyli nazywanie innych robakami oznacza,że sam jesteś robakiem.Rafonix nazywa innych zawistnymi #!$%@? chociaż nie cieszy go fakt,że po utracie kanału jego widzowie pójdą do innych streamerów i dzięki temu będzie im się lepiej powodziło. Skoro przyznałeś mi rację,to naszą polemikę uznaję za zakończoną.Łokieto qmplu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Thailo: ale gdzie ci ja ci przyznałem rację xD, przecież napisałeś znowu to samo co przed chwilą kontrargumentowałem, polemikę można uznać za zakończoną bo się zapętlasz i nie rozumiesz co piszę, jak ty chyba po wojakach essa ( ͡° ͜ʖ ͡°)