Wpis z mikrobloga

Wołam Mirków którzy miesiąc czy dwa miesiące temu odpowiadali na moje pytania przedzakupowe - @blackphoenix @IcanFlaj @jackill @Fanvfx @onyxxyx @skull_pain

no i oczywiście pamiętam o @PiewcaPozogi92 który zrobił mi cholernie dokładną rozpiskę co i jak :)

Udało się znaleźć nową miłość ( ͡º ͜ʖ͡º)

#bmw #e46 coupe, automat, 2000, 3.0 benzyna, 231 km

Miałem ze sobą dwójkę towarzyszy przy zakupie (jedna osoba od mechaniki BMW, druga od lakieru), którzy zgodnie stwierdzili, że trafiłem perełkę. Jedyne rzeczy do zrobienia na teraz to pasek wielorowkowy od klimatyzacji i jeszcze jakiś którego nazwy nie pamiętam. Poza tym wszystko ideolo. Blacharsko wszystko super, zero szpachli (wcześniej oglądałem dwa egzemplarze, które były nieźle łatane). Tutaj jedynie delikatnie lakierowane nadkola, ale to pewnie z powodu zabezpieczenia rdzy. Do lakierowania pójdzie jedynie przedni zderzak (jakieś drobne uszkodzenia parkingowe). Ogólnie kolor jest nieziemski, cieszę się, że nie wybrałem czarnego.

Ogólnie od kiedy usłyszałem dźwięk tego silnika, to przełączyłem na kompie pokładowym kalkulator spalania na zegar, bo ze względu na komfort i przyjemność z jazdy, w ogóle nie mam zamiaru patrzeć na spalanie (które tak czy inaczej jest na poziomie 13-14 litrów w mieście przy dynamicznej jeździe, więc akceptowalne dla mojego portfela). Automat w ogóle go nie zamula (chociaż pewnie odczułbym różnicę przy manualu).

W środku wszystko wygląda miodnie. Kubełkowe fotele półskórzane (nie popękane), kierownica multifunkcyjna, tempomat, nagłośnienie Harman Kardon (6 głośników + subwoofer), szyberdach, radio CD (które niedługo zamienię na jakąś dobrą nawigację), elektryka na szyby przód i tył, czarna podsufitka z mpakietu, ogólnie środek cały w czerni, czujnik deszczu. Brakuje mi jedynie xenonów i parktronica, ale to jest do zrobienia ;) Nie wiem co jeszcze mógłbym wymienić, ale ten egzemplarz tak mnie w sobie rozkochał, że głowa mała ( ͡ ͜ʖ ͡)
chauvinist - Wołam Mirków którzy miesiąc czy dwa miesiące temu odpowiadali na moje py...

źródło: comment_iiA4iVmh01qcZIfbYmzgIkjE00spxp1T.jpg

Pobierz
  • 37
@damian_co_dalej: tego nie wiem, ale jutro idzie na dosłownie kompleksowy przegląd, aby ogarnąć wszystko czego nie udało nam się sprawdzić przed zakupem, ale zapiszę to sobie na listę aby przed zimą podjechać jeszcze raz :)
@blackphoenix: 16 500, ta dwójka co była ze mną, stwierdziła że to śmieszna cena za taki furgon
@blackphoenix: @blackphoenix: DISa nie robiliśmy, była podpinana pod INPE bo wleciała moja ulubiona kontrolka check engine i wyskoczył jeden błąd z 2 sondą (o ile dobrze pamiętam), ale to wina padniętej cewki (która jest jako ostatnia oryginalna) - ale jutro będę to miał ogarnięte. Skrzynia pracuje ideolo, tiptronic też, łapie kickdowna więc chyba nie ma do czego się przyczepić :) Cieszę się, że miałem tego mechanika od BMW, bo typ