Wpis z mikrobloga

Jak bardzo #!$%@? w skali 1-10 (10 przegryw ostateczny), proszę o ocenki:
-dziewica 23 lvl
-nieśmiałość, po pijaku trochę lepiej ale i tak przy pierwszym poznaniu łatka niedynamiczniaka zostaje na zawsze
-niebieskiego nigdy
-żadnego trzymania za rączkę ni za nóżkę
-ni za dupkę ni za cyc
-bo cyc krzywy
-niebieskie odzywają sie do mnie tylko wtedy jak trzeba pożyczyć kalkulator
-pierwszy pocałunek na 22 lvlu w klubie po pijaku z zaskoczenia trwający niecałe 2 sekundy bo jak jakiś random wepchnął mi w usta jęzór w ślinie z kawałkami żarcia to mnie zemdliło prawie i #!$%@?łam xdd
-znajomych nie ma praktycznie, na uczelni tylko cześ cześ z kilkoma i raz na pół roku gdzieś wyjście i nara, każdy w swoją stronę, na pejsbooku tak samo praktycznie z nikim nie piszę, większość roku to bananowe dynamiczniaki z ajfonami no i nie polubiliśmy się niestety xd
-studia których nie znoszę i idą mi beznadziejnie ale po takiej uczelni to hehe piniondz to idź bo wujo ze ślunska tysz skończył i dobrze mu sie wiedzie, ostatnio to nawet wolcwagena nowego kupił
-od podbazy do teraz po powrocie ze szkoły dni przed kompem w domu bo nie lubiłam się z ludźmi, czasem gdzieś wylazłam na jakieś zajęcia dodatkowe (a raczej mnie wypchnięto żebym nie zdziczała do reszty) ale znów nie lubiłam ludzi więc karuzela kręciła się dalej
-rodzina niedojrzała emocjonalnie, od zawsze leciały teksty że ciągle nie tak, że ciągle gorsza, że beznadziejna, a zobacz to karolinka u somsiada chłopaka już ma i taka poważna a monisia taka grzeczna dziewczyna a ty co odprysku z nocnika, za szybko jeździsz na rowerze po podwórku, co sobie somsiad pomyśli, bozio nas skarał takim czymś łee
-chcę jeszcze wspomnieć że 18 była z ciociami i wujkami przy torciku, grzecznie, bezalkoholowo, po katolicku xd

A do tego to introwertyzm motzno, lubię mieć swój świat i swoje klocki lego, wtedy nie muszę #!$%@?ć jakiegoś szajzu normiczego, ale czasem wyszłoby się gdzieś no i mam świadomość że jak nic z tym nie zrobię to wpadnę w spiralę #!$%@? na amen

No i tak się żyje na tej wsi ((oo))

#przegryw
  • 51