Wpis z mikrobloga

@crazyfigo: Na początek panna, która chce być modelką. Trzeba przyznać, że jest z niej niezła dupa, ale większość czasu poświęca na poprawianiu fryzury albo makijażu. Jest strasznie skupiona na sobie i nigdy, przenigdy nie interesuje się kimkolwiek innym. Ponadto jest tępa jak taboret, zadziwia mnie, że wystarcza jej mocy umysłowych żeby pamiętać o oddychaniu. Musi chyba robić zajebistą laskę, bo szef mimo wszystko ją trzyma.

Kolejna dziewczyna to kompletne przeciwieństwo. Nie
@gwynebleid: A to akurat ulega zmianie (średnia życia). Z hodowli, z której go wziąłem, średnia jest całkiem całkiem. Bywa, że dożywają 12-14 lat. Oczywiście reguły nie ma i absolutnie nie zachęcam do kupowania, jak ktoś nie ma dużo czasu, doświadczenia przy psach i jednak "spokojnej" sytuacji finansowej.
@cykus: Scooby nie jest jakimś olbrzymem jak na doga, a to ma kolosalne znaczenie. On waży 63-65 kg w zależności od formy. Z kolei na wystawie spotkałem gościa z Węgier, którego dog miał 9 miesięcy i ważył 88 kg. Dawno nie słyszałem, żeby któryś dog zmarł przez 8. rokiem życia. Na pewno się zdarza, ale z tego co widzę, to coraz rzadziej. Oczywiście - im większy pies, tym większy problem, bo