Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
powiem Wam, że tak jak od prawie 10 lat jestem na 4chanie bo cenie go za wartościowy content spod tagów graficznych, diy czy designerskich. Prawie całą swoją wiedzę na temat adobe ps wzięłam stamtąd, to najlepszy dowód na to, że zaglądają tam wartościowi ludzie. Ale #!$%@?. Takiego nagromadzenia redpillowskiego #!$%@? jak w ciągu ostatnich miesięcy na 4chanie jeszcze nie widziałam, szczególnie na /b/

na 4chanie przegrywy poszły już o level dalej niż typowe spierdoksy z wykopu i po prostu tam te dzieci umawiają się między sobą żeby się poprzytulać a potem jeden drugiemu robi loda. A potem leżą razem i hejtują kobiety, bo ich odrzuciły xd

Myślę że w najbliższej przyszłości tag #stulejacontent na wykopie będzie wyglądał podobnie #przegryw #tfwnogf
  • 51
Masz rację np. taki Elliott Rodger przestał się użalać nad sobą i przeszedł do czynu ( ͡º ͜ʖ͡º)


@patrzpan: żył jak przegraniec i umarł jak przegraniec, do ostatniej chwili użalał się nad sobą przecież a jego rodzina musi się do dzisiaj wstydzić za niego

wystarczy, że wyjdzie do ludzi


@mastopiron: o kolego widzę że zacząłeś łapać temat, facet też wystarczy że wyjdzie do ludzi (
@mastopiron: jak jesteś przegryw incel to nie używaj tindera - przecież to logiczne że nie masz tam szans.
są też laski które wychodzą na ulice i dalej nie mają chłopaka, tylko przegrywy mają taki skrzywiony obraz świata, kobiety też czasem wpadają w przegryw tyle że facet jak jest brzydki to może wszystko nadrobić charyzmą i charakterem i mieć większe powodzenie niż facet 8/10 który jest pipką, a dziewczyna nie bardzo, a