Wpis z mikrobloga

#pathofexile
Gdzie mogą znaleźć gotowe filtry przedmiotów dla postaci które dopiero zaczynają? Od 2 do 15 poziomu.
Gdy szukam w internecie pojawia się mnóstwo stron automatycznie tworzących filtry po zaznaczeniu rożnych opcji, ale to nie dla mnie bo dopiero uczę się gry i nawet prostych recept nie znam, więc najlepiej gdyby to był filtr ukrywający szare przedmioty i słabe niebieskie.
  • 12
@drzuo: Dzięki. Pobrałem archiwum z githuba i mam tam w głównym katalogu pliki .filter oraz dodatkowe foldery z innymi plikami. Jesli dobrze zrozumiałem instrukcję, to wystarczy że skopiuje do katalogu gry ploki .filter. Ale co w takim razie z pozostałymi katalogami i plikami? Czy są bez znaczenia?
@Spojler22: Tam jest kilka wersji kolorystycznych filtra i temu jest tyle katalogów. W jednym katalogu masz kilka rodzajów danego filtra przeznaczone na konkretne cele. Zaczynasz od "standard" który pokazuje wszystko a im dalej jesteś to zmieniasz na bardziej restrykcyjne
@drzuo: Przy okazji spytam: szukam sobie builda dla początkujących bez skilla i wydaje mi się, że dual totem był by w sam raz (obecnie gram przy uzyciu totema i minionków) tylko na filmikach które znajduje widać dodatkowe sloty pod tymi które ja mam w grze. Czy to znaczy, że nie dam rady zbudować postaci z dwoma totemami bez płacenia za dodatki premium?
@drzuo: Czy będe w stanie zrobić dual totem builda bez płacenia za jakieś dodatki premium w grze (jak dodatkowe sloty czy coś innego). Nie jestem pewien czy dwa totemy mogę mieć tylko dzięki włożeniu dwóch kamieni z totemami do przedmiotów, czy potrzebuję dodatkowych slotów za które będe musiał płacić bo inaczej tylko jeden totem bedzie mi działał w tym samym czasie.
@Spojler22: 1 totem domyślnie. +1 za Ancestral Bond, +2 z Hiero, +1 z Tukohama's Fortress, +1 z Soul Mantle. Oprócz tego Searing Bond Ma domyślnie 2 totemy na starcie, Iron commander zależy od dex (tu można wyciągnąć i 10 totemów jak ktoś chce, kwestia tego czy to ma sens). Skirmish daje +1 do attack totemów również