Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Już po spotkaniu z Beatą Szydło. Co by nie mówić fajne doświadczenie bo pierwszy raz w czymś takim brałem udział. Opiszę całość w punktach bo tak łatwiej.

-Ze względu że to wiec PiSu na wejście ludzie skandują BEATA BEATA! XDDD już można określić elektorat wiadomej partii.
-Z tyłu stoi panii z konstytucją trzymając ją na wysokości głowy.
-jakiemuś Panu się to nie podoba wyzywa Panią od lewaków i komuchow. Pan zostaje przystopowany przez funkcjonariusza po cywilu stojącego obok. Pan policjant musiał się wylegitymowac bo dziadek nie uwierzył xd. Potem siedział cicho
-Pytania dosyć monotonne i pro PiS delikatnie ale nie mocno.
-Według mnie ustawione pytanie ale bardzo dobra przygotowana przez Beatke odpowiedź.
UWAGA : pytanie o szczepieniach.
Beatka powiedziała że osobiście jest za szczepionkami, następnie do głosu dopuściła lekarza który również fajnie wytłumaczył sens szczepien. No cóż delikatne zamieszanie się zrobiło, zrobiono szybkie przejście do następnego pytania.
Z tyłu grupka osób trzymała później kartki anty PiS. Coś o niepełnosprawnych, spływach Dunajcem etc.
- co mnie rozmieszylo to kartka BEATA ZWALNIAM CIĘ. Przecież ją już #!$%@? zwolnili XDDD
-Ja pytania nie zadałem i się nie zgłaszałem, z tego względu że raczej mikrofon by do mnie nie doszedł.
-przed urzędem czekało już auto z przyczepka na której była figura robaka czy czegoś takiego a na niej napisy demokracja, PiS Orkan, nie widziałem dokładnie bo się szybko zmyłem.

#polityka #4konserwy #neuropa
  • 1