Wpis z mikrobloga

Wczoraj siedziałem na pierwszym łuku w siódmym rzędzie i nie było tak źle. Rzeczywiście czasami sypnęło ale dało sie oglądać. Mój dziewięcioletni syn był po raz pierwszy i mu się bardzo podobało. Dziś rano pierwsze co powiedział to "kiedy idziemy na żużel".( ͡º ͜ʖ͡º).
@PaczekRecords: Ja siedziałem na drugim łuku w szóstym :D i w 3 przypadkach na 4 coś tam w naszą stronę poleciało, dwa razy oberwałem w policzek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mega dużo dzieciaków widziałem na stadionie, byłem w szoku! Bardzo pozytywnie. Ja już planuję kupno biletów na 20ego maja, z tym, że tak jak @sEB-q podpowiada na pierwszym łuku górne trybuny ;)
@PaczekRecords: O proszę. To przy okazji mi się małe #coolstorybro przypomniało, otóż nie tak dawno temu pracowałem jako kierownik recepcji trzygwiazdkowego hotelu w Gorzowie, mieliśmy takiego jednego stałego klienta (Pan Dariusz) który przyjeżdżał do nas zawsze kiedy tylko ruszał sezon - przyjeżdżał na wszystkie mecze Stali Gorzów, pomimo iż od dawien dawna mieszka i pracuje w Holandii ;) zawsze po meczu po 22:00 wracał, wchodził do baru, zamawiał whisky z lodem