Wpis z mikrobloga

Mirki jeżdżące kombi (diesel): Opel Insignia 2.0 131 KM, Skoda Octavia 1.6 105 KM oraz Ford Focus po face liftingu 1.5 120 KM - jakie macie ogólne wrażenia z użytkowania? Jak ze 'zrywnością' w tych samochodach z tymi silnikami? Staję przed dylematem. Planuję kupić używane i tak: Opla mam nagranego w dobrym stanie, ale bardziej podoba mi się Focus. Różowemu zaś w oko wpadła Octavia (w sumie jest spoko). Docelowo marzyła mi się Alfa Romeo 159, ale po obejrzeniu 3 sztuk stwierdzam, że cholernie trudno o dobry egzemplarz i odpuściłem.
Co wg Was wybrać?

#motoryzacja #kupujzwykopem #samochody
  • 12
@Nedved: Srocus, bo insignia to dzisiejsza srebrna strzała to gówno pojawia się w promieniu dwóch kilometrów i wszyscy się wleką na trasie można dostać scieklizna macicy której nie posiadamy. Octavia to taki rzemieślnik niby spoko ale to nie superb. Natomiast fort jest gówno wort ale przyjemny w prowadzeniu i nie najgorzej się zbiera.
@Nedved: ins ale 160 bo 130 to malo zdexydowanie i najlepiej jak przed liftem to 2011 rok ma my2011 i komputer miedzy zegarami dwuwoerszowy z mozliwoscia odblokowania dodatkowych opcji z wersji opc polecam cos takiego szukac i moj fawory kolor bialy teraz gdzies wisi na alegro taka ale 2010 r tez spoko