Wpis z mikrobloga

Cześć!
Dzisiaj kolejny film w technologii "Może nie najlepiej, ale jako tako" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Piękną pogodę postanowiliśmy wykorzystać na wyjazd w Bieszczady. Chcieliśmy za jednym zamachem przejść Połoninę Caryńską i Wetlińską. To jakieś 23 km wędrówki i 1400 metrów podejść po naprawdę niesamowicie atrakcyjnym, otwartym szlaku.

Link do znaleziska tutaj:
https://www.wykop.pl/link/4294091/przez-polonine-carynska-i-wetlinska/

Z góry dziękuję wszystkim wykopującym :)

Wołam osoby, które wyraziły na to chęć. Jeżeli masz ochotę się dopisać, możesz dać znać na PW lub zrobić to w komentarzu.

#gory #podroze #podrozujzwykopem #zainteresowania #turystyka #bieszczady #gorydlazielonek
źródło: comment_lBwEAqJxjFmnRBBjqf8pjuMW1wSCwefM.jpg
  • 22
@ZielonyZwyboru: A TUTAJ jeszcze link do mapki. Samochód zostawiliśmy w Wetlinie i stamtąd podjechaliśmy busem do Ustrzyk Górnych. W sezonie raczej nie ma z nimi kłopotu, bo sporo ich kursuje między popularnymi lokalizacjami. W ten sposób oszczędziliśmy sobie potem kombinowania, bo po przejściu trasy zeszliśmy prosto do samochodu. Wyszło około 23 kilometry. Jeżeli dla kogoś to za dużo, to może skrócić sobie wycieczkę, przechodząc np. tylko Połoninę Wetlińską :)
A ja "zdobywam" Karkonosze. w cudzysłowiu, bo z 10 tygodniwoym dzieckiem ciezko oj ciezko

4 lata temu bylam w bieszczadach na majowce. niestety pogoda nie dopisala i w sumie tylko 2 dni z 5 chodziliśmy. ale co moge powiedziec, to jedzenie tam bylo przepyszne i piwka tez. no inpolonina wetlinska super. ale warto wyjsc z rana, bo od 12 tlumy.
@blackphoenix: Bus? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oni tam chyba mają stawkę uzależnioną od liczny pasażerów też. Im mniej osób w busie, tym drożej wychodzi. My płaciliśmy dychę za przejazd z Wetliny do Ustrzyk Górnych, co i tak wydaje mi się spoko ceną, bo to 17 km.