Wpis z mikrobloga

Prezes, kolejny Zaorski myśliciel...
Analiza dominacji. BTC spada.
W tym lub w przyszłym roku będzie flip bo inne waluty wprowadzają innowacje!!!
Może to będzie litecoin, może Neo.
Jeszcze KILKA forków na Bitcoinie (tak BTC private i pizza zatrzęsły rynkiem) i może zastąpi go Bcash.
Jedyna innowacja na Bcashu to zaplanowane zwiększenie bloku do 32MB, no i fud za pomocą kupionej domeny www.bitcoin.com
Innowacje a BTC stoi w miejscu. Alty napierają ;)
@smule nawiń mu żeby się skupił na cenie, bo to już przegięcie.
Nawet na mirko takich idiotyzmów nie widziałem, zielonki są poziom wyżej.
bitcoinstop.pl bardziej ogarnia temat.
Wytrzymałem 2,5 minuty. Wolę nie znać reszty jego przemyśleń.
@smule nawiń mu żeby się skupił na cenie, bo to już przegięcie.

#bch #bitcoin #kryptowaluty
cyberpunkbtc - Prezes, kolejny Zaorski myśliciel... 
Analiza dominacji. BTC spada. 
...
  • 11
@cyberpunkbtc: też z tego się turlałem. Kiedyś zdarzało mu się rzeczowo komentować, ale ostatnio a zwłaszcza na tym filmiku to już odleciał w kosmos. Praktycznie nie ma już kogo oglądać. Większość popularnych blogerów krypto się już skompromitowała. Chyba czas zacząć ptakuna oglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak znasz jeszcze choć jeden rzeczowy kanał YT to podziel się.
@kapibar: Czego się spodziewać po społeczeństwie, które uważa za eksperta Macieja Wieczorka? Ilość wyświetleń mówi wszystko....

Tak naprawdę to pojedyncze filmiki starej gwardii (tak ich nazywam) Kiełbus, Pawczyński, Wilczyński... Pojedyncze filmiki, wyjątki. Szkoda że oni właśnie nic nie robią...

https://www.youtube.com/watch?v=KN7v4JbFcow

U nas jest dramat pod tym względem. Jak patrzyłem na zagraniczny YouTube to jest pełno rzetelnych kanałów, do wyboru. U nas trzeba ostrzegać przed tymi kanałami. Co się dziwić później jak
@kapibar: Popatrz. Puścisz sobie kilka odcinków jakiś kanałów o krypto to jest połowa tych samych tematów. Medialne newsy. No rrs prasówka z tygodnia. Tu się ktoś włamał na giełdę, tu Vitalik coś napisał na twitterze i w zasadzie te same nieistotne pierdoły. Dowiedzieć się coś ciekawego to wbrew pozorom można na naszym mirko. Poważnie, jak się odsieje szajs to mamy dobre źródło różnych informacji z niekonwencjonalnych źródeł, możemy porozmawiać o czymś,
@kapibar: Patrz, tak właśnie wyglądają nasze serwisy o krypto. Podsumowanie tygodnia. Przecież to jakieś pierdoły, kompletnie nieistotne ale usłyszysz o tych samych tematach u wszystkich. Czy tu jest coś istotnego? Czy z tego cokolwiek się dowiesz? Jakby tak prześledzić wpisy z mirko z tygodnia to by się znalazła lista 3 x większa ciekawych i istotnych ionformacji. Przecież tu nie ma nic istotnego, jakieś komercyjne farmazony. Czy można powiedzieć że człwiek który
Pobierz cyberpunkbtc - @kapibar: Patrz, tak właśnie wyglądają nasze serwisy o krypto. Podsumo...
źródło: comment_MAe89jYBdxH0f4CcpxPxD9O2Qls0Xapx.jpg
@cyberpunkbtc: fakt, też wolę mirko. YT jest wygodne do posłuchania w tle i częsciej pojawiają się analizy niż tu. Tylko problemem jest ich jakość. Teorie oderwane od rzeczywistości jak to o marketcap u prezesa albo zwykłe naganiactwo jak u koniecznego. Ja wysiadam. Najlepszy dystans do tematu łapią śniadaniowcy (oprócz tokenów personalnych i reszty głupot od Szczepana), dobry krytyczny dystans mają też ci dwaj z fxmag, (jest potencjał? ( ͡º ͜
@kapibar: No, ci z fx mag są spoko bo widać że nie mają złych intencji. Interesują się, rozwijają. Kiedyś mogą być dobrzy. Widać że są nowi w temacie i naprawdę maja braki ale są pewni tego że są neiomylni. Jeszcze gadają często głupoty ale ja daję im czas i będą dobrzy. Przynajmniej widać że się interesują i dobrze się przygotowują, widać edukację. Nie gadają o pierdołach jak to z listy wyżej.
Ogólnie to u nas nikt nie wie nic o ln a sam bym się dokształcił. Przecież u nas nikt nie wie jak to działa i funkcjonuje. Intersują się pierdołami a to dla niech nieistotne. Po co dowiedzieć się jak funkcjonuje tak ogromna zmiana w bitcoinie? Lepiej pogadać o tym że Venezuela wydaje coina, że buffet coś powiedział i że McAfee będzie musiał zjeść #!$%@?...


@cyberpunkbtc: No tak to jest niestety
Pobierz kapibar - > Ogólnie to u nas nikt nie wie nic o ln a sam bym się dokształcił. Przecie...
źródło: comment_KtmxmE1tulJ3qCQ2XjeqY0LPNHSAnAZm.jpg