Wpis z mikrobloga

Mireczki poleci ktoś jakiegoś dj lub jakąś orkiestrę weselną (tylko nie góralską bo będzie #czarnolisto ( ͡° ͜ʖ ͡°)) w okolicach #krakow? W sumie to wolałbym DJ ale może się trafi jakaś fajna orkiestra

EDIT: Muzyka to raczej taka typowa jak na weselach: jakaś biesiada, disco polo. Chociaż ja uwielbiam klimat lat 80 więc też by fajnie było
#wesele
  • 20
@tusk ja płaciłem 1200 i gość grał jak szalony zero przerw, muza dla każdego, zabawy taneczne ale wątpię czy w krk ktoś za taka cene zagra
@tusk: DJ Miko https://pl-pl.facebook.com/DJ-Miko-Piotr-Miko%C5%82ajczyk-420741471381667/ Wprawdzie było to już trochę temu ale byliśmy z mężem bardzo zadowoleni z niego. Świetnie bawił gości, bez żenujących zabaw, za to z dużą ilością takiej muzyki, jaka nadaje się do tańczenia i zabawami, które wyciągały na parkiet praktycznie wszystkich. Oczywiście zero alko przy pracy. Bardzo dogadany i profesjonalny facet. Baliśmy się, jak starszyzna rodzinna przyjmie DJ zamiast orkiestry ale byli zaskoczeni, że się tak wybawili mimo
@alexalexander: to idź i włączaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) ... fakt faktem pewno wiekszosc grajkow weselnych i z winampa by poleciala ale prawdziwy DJ jednak robi nieco więcej (np. beatmatching, no zależy od charakteru imprezy). BTW legalne granie kosztuje niestety wiecej niz niektorym sie zdaje (zaiks,zpav,stoart,legalne plyty, sprzęt).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eternit_nie_wybacza: firmę polecam nadal, na naszym weselu i na weselu znajomych byli super, z tego co obserwuje na ich Facebooku to dalej się rozwijają i dobrze sobie radzą, u nas był jeden człowiek który robił za dj i konferansjera jednocześnie jo wesele było małe, ale w sumie ich chyba jest trzech, w zależności od ilości gości sami doradzają ile osób potrzeba do obsługi. W umowie mieli zapis o niepiciu alkoholu i