Wpis z mikrobloga

#pilkarzyki #krakow #krakowpiwo Cześć i czołem! W imieniu Krakowskiego Klubu Piłki Stołowej oraz Klubu TCF-HUB zapraszam na turniej w piłkarzyki, który odbędzie się w najbliższą sobotę! Wiecej informacji znajdziecie pod poniższym linkiem do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/209080906516488/?ti=icl Zapewniamy super grę, super stoły, super miejsce z pysznym piwkiem oraz wspaniała zabawę do rana :) do zobaczenia!
  • 16
@Niestelrooy: zagraj dypa wieczorem- to konkurencja par losowych, może sie tak zdarzyć ze bedziesz w parze z najlepszym graczem w Polsce i nagroda gwarantowana :) to także świetna okazja zeby poznać ludzi i nawiązać nowe znajomosci :)
@Niestelrooy: do wygrania jest kasa :-)) zatem jeśli nie umiesz grać to zapraszamy do wspólnego trenowania na cotygodniowych środowych dypach :) pamiętaj jak ktoś chce znajdzie sposób, jak nie chce- znajdzie powod :) mam nadzieje ze do zobaczenia i miłego dnia! :)
@Niestelrooy: to sa turnieje w których opłata wynosi 10 zł. Trenować mozna codziennie w klubie TCF zgodnie z cennikiem lokalu :) najlepiej w takich tematach kontaktować sie z z KKPS poprzez fb (Krakowski Klub Piłki Stołowej / Piłkarzyki w Krakowie)
i tak to wszystko sprowadza się do piwa

Nie umiem w to zbytnio grać

super nagroda skoro się nawet tym nie interesuje

treningi kosztują

a to mnie nie stać


Tyle postów, żeby wszystkim udowadniać że ma się coś w dupie. Tyle negatywnej energii od jednej osoby w jednym miejscu. Idealny przykład, żeby z negatywnymi ludźmi się nie zadawać, bo znajdą problem na każde rozwiązanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)