Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mam chłopaka, ale poznałam innego. na studiach. ciężko tę znajomość przerwać, bo widujemy się codziennie. traktujemy się jak znajomi ze studiów, ale on zaczyna mi się podobać. mam sobie dać spokój i się nie przejmować bo przecież wiele osób może nam się podobać nawet jak jesteśmy już w związku czy jednak ograniczyć w jakiś sposób(nie wiem w jaki) z nim kontakt? trochę może niepotrzebnie panikuje, ale pierwszy raz jestem w podobnej sytuacji. gdyby to mój chłopak był na moim miejscu to by mnie to wkurzyło :( #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 20
@cukierkowa: Zawsze znajdzie się ktoś lepszy. Dobry sposób na skakanie po kilkunastu związkach, bo "wkrada się nuda, a tamten facet jest taki interesujący" ( ͡º ͜ʖ͡º) Miłość to jest też decyzja, nie tylko motylki w brzuchu.

mam sobie dać spokój i się nie przejmować bo przecież wiele osób może nam się podobać nawet jak jesteśmy już w związku czy jednak ograniczyć w jakiś sposób(nie wiem w
Zawsze znajdzie się ktoś lepszy


@pytaks: chyba jestem nazbyt romantyczna, ale wierzę, że nie zawsze, że da się trafić kogoś kto będzie nam pasował bardziej niż ktokolwiek inny (oczywiście jeśli chodzi o całokształt cech, nie pojedyncze przymioty)
@cukierkowa: Problem w tym, że szara rzeczywistość i problemy potrafią zgasić wiele pozytywnych uczuć. I wtedy potrafi pojawić się cudowny, idealny (albo raczej idealizowany) książę/księżniczka, z którym/którą nie mamy żadnych złych wspomnień i nowa znajomość wydaje się być czystą, fascynującą przygodą. Hormony szaleją, tak jesteśmy skonstruowani i to wymusza biologia. Wspaniale jest przez pierwsze miesiące, może parę lat. Problemy się nawarstwiają i wracamy do punktu wyjścia ¯\_(ツ)_/¯
Ważne, żeby nie zatracić
MirabelkaN: Zastanów się jak byś się czuła gdyby on miał taką koleżankę?
Nie musisz od razu zrywać tej znajomości jeśli dla tego chłopaka jasne jest że jesteś zajęta i związek z nim nie wchodzi w grę. Poznaj z nim swojego chłopaka jeśli się nie znają, spotkajcie się w większym gronie, jeśli faktycznie jesteście na koleżeńskich relacjach to to normalne że on spotyka się z twoimi znajomymi. Jak ten kolega pozna i
OP: @Sheta: now iem, ale jak to zrobić? przecież nie będę nagle udawać, że go nie znam a widzę go prawie codziennie?

@Kodziak: zdaję sobie z tego sprawę i też bym tak nie chciała

@emcter: no sama nie wiem już co myślę, bo zdarza się że wyobrażam sobie seks z tym chłopakiem, ale przypomina mi się o czym rozmawialiśmy i jaki był zabawny. Nie wiem czy to normalne
@AnonimoweMirkoWyznania: ahh bo to poza olewaniem a romansem to nie ma innych kontaktów z kolegą z grupy? Zachowuj się normalnie, traktuj jak znajomego.. Zwyczajnie się zauroczyłaś w nowym, przejdzie. No chyba że chłopak Twój jest tak bardzo okropny że już go nie kochasz i chcesz go zmienić.. no ale wiadomo trzeba się najpierw innej gałęzi złapać ¯\_(ツ)_/¯
OP: @Sheta: nie jest okropny, jest nadal taki jaki był dla mnie na początku.

@emcter: to już jest sygnał, żeby zrywać?

Nie musisz od razu zrywać tej znajomości jeśli dla tego chłopaka jasne jest że jesteś zajęta i związek z nim nie wchodzi w grę. Poznaj z nim swojego chłopaka jeśli się nie znają, spotkajcie się w większym gronie, jeśli faktycznie jesteście na koleżeńskich relacjach to to normalne że
@pytaks: ladnie to opisales, mialem taka sytuacje z moja byla, #!$%@? dokladnie wedlug takiego schematu a typ po tym jak mu dala dupy ja prawdopodobnie olal xD