Wpis z mikrobloga

Siemano, potrzebuje porady, chcę kupić rejestrator od #xiaomi dokładnie model 70mai (70 minutes). Ma ktoś z was i jest w stanie wystawić ocenę tejże kamerki? Zaciekawiła mnie bo odpowiada mi kształt i wygląd (prawie pod lusterko wsteczne). Oglądałem recki na YT i całkiem całkiem sobie radzi. Oczywiście wpierw chciałem kupić Viofo a119 ale nie jeżdze na tyle dużo aby dokładać ok 150zł więcej aniżeli do tej z xiaomi (ok.150zł). Co prawda ta od xiaomi ma kąt widzenia tylko 130 ale myśle że i tak nagrywa to co najważniejsze. Na banggodzie z punktami wyjdzie 42$ + ship. Kolejnym pytaniem jest jaką przesyłkę wybrać wg was, EDM czy PDM, czy może zwykłą z tariff insurance? Wypadłem z obiegu więc już słabo się orientuje co teraz lepsze - najważniejsze aby obyło się bez VAT-u ale aby też przyszła w miarę szybko.

#banggood dla większego zasięgu #gearbest
  • 5
@L3AD3R: Obraz jest OK, z resztą jest masa recenzji - można sobie po oglądać. Zwróć uwagę, że kamerka nawija komunikaty w języku skośnookich przyjaciół i nie ma możliwości zmiany języka, ale jest angielska apka. Za pomocą "hakerskiego" sposobu z rosyjskiego forum można tylko całkowicie wyłączyć dźwięk. Do tego niektórym przeszkadzają krótkie fragmenty, na które dzieli nagranie ta kamerka - chyba 1m z tego co pamiętam. Dla mnie jednak nie ma to
@L3AD3R: Kamerka, ma 1 przycisk (włącznik) - wszelkie opcje ustawia się w apce. Z tym, że dźwięku nie da się wyłączyć z poziomu apki, trzeba przez przeglądarkę internetową wysłać specjalne polecenie (jest to dość proste i nie wiąże się ze zmianą softu / firmware).