Wpis z mikrobloga

@WeselnyGiermek00: przecież nie chodzi mi o to, że giełda dumpi cenę. To jest mega negatywne info w środowisku i wywołuje panikę. Tym samym tokiem myślenia: cena nie chciała spadać w dół to się zatrzymała i zaczęła rosnąć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pawlo74: nie szukam niusów na siłę. Oczywiście trzeba informacje filtrować i zastanowić się czy dane info ma taką wagę, by wpłynąć pozytywnie/ negatywnie na kurs. Moim zdaniem ta informacja wpływ miała.
@easy_sativa: Spada bo tak zdecydowali spekulanci, widać było w ostatnich dniach że nie miał siły i powoli się osuwał.

Taki nius mógł co najwyżej zadziałać jako zapalnik i kolejny powód do zrzutu, ale nie jest to tak jak piszesz "powód spadku". Nie szukajcie na siłę powodu spadku bo to tak nie działa.

@easy_sativa: Wstawiłeś niusa z dziś 11:20, a spadek zaczął się wczoraj po południu, już w nocy było 8700-8800 i nie był potrzebny do tego żaden hack giełdy, więc nie jest to do końca "powód spadku" jak piszesz.

Ten rynek rządzi się własnymi prawami, jak nie ma komu kupować i spekulanci postanowią sprzedawać to cena jebnie i tyle, nie potrzebujesz do tego powodu ani wielkiego niusa na czołówkach gazet.
@easy_sativa: ja powiedziałem co powiedziałem nie mam nic do dodania, niusy przynajmniej takie nie mają znaczenia. Handel na bitcoinie odbywa się non-stop, 24 godziny na dobę a ruchy są zawsze nawet jak kompletnie nic się nie dzieje. Stąd wiem, że to spekulanci rządzą tym rynkiem a nie niusy.