Wpis z mikrobloga

będzie chyba dużo taniej niż za jakiś 10 letni 1.6


@robsonofff: chyyyba niekoniecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skoro nie masz odłożonej gotówki oraz (przede wszystkim) ma być to Twoje pierwsze auto, a masz pół roku doświadczenia, to ja jednak namawiał bym Cię na kupno jakiegoś 10latka - nie wpakujesz się w kredyt to raz, nie będziesz płakał jak przywalisz w śmietnik przy parkowaniu to dwa, nabierzesz sobie
@robsonofff: pierwsze oc z ac cie zje, obstawiam ze ubezpieczenie przy takim nowym samochodzie i nowym kierowcy będzie w okolicach 8 tysięcy. Nie masz żadnych zniżek. Jak cie stać na to to bierz, ale do tego dochodzą przeglądy w ASO bo gwarancja itede itepe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@robsonofff bierz nowy. Nie słuchaj januszy od używanych marek premium. Wynegocjuj pakiet przeglądów gwarancyjnych w cenie i już jeden koszt z głowy. Koszt ubezpieczenia to będzie ok. 3000. Ja zapłaciłem 2800 w Allianz za Golfa Variant 1.4 TSI. Z resztą wszystkiego się dowiesz u sprzedawcy. Z resztą sporo możesz ugrać jak dobrze się dogadasz z handlowcem.
@robsonofff Czyli taki wynajem długoterminowy, przez 3 lata za to 28000zł. Za 20 000 możesz kupić bmw 3 Audi A4 b7, citroen c5 i inne mega wygodne auta lub lekko sportowe auta. 8000 masz na serwowanie przez te 3 lata. Jak trafisz na dobry egzemplarz, to jeszcze Ci zostanie. Nie masz limitu kilometrów, na koniec wynajmu nikt Cię nie będzie punktował za rysy na samochodzie, jak to MZ miejsce w wynajmie. Możesz