Wpis z mikrobloga

#wiedzmin3 Ugrane około 50h, jeszcze nie zrobiłem zadania sprawy rodzinne (to z krwawym baronem). Znalazłem już jego żonę, ale jeszcze nie poszedłem po córkę. Właśnie skończyłem obskakiwać wszystkie pytajniki które miałem widoczne (jeszcze nie byłem na północy więc pewnie tam się jakiś pojawią jeszcze).

Gra mi się bardzo podoba pomimo że robię na razie najbardziej nudną część - czyli zwiedzanie krainy, domyślam się że jak ruszę z fabułą to będzie ekstra, bo dotychczasowe zadania bardzo mi się podobały (baron i wiedźmy na moczarach).

Poproszę opinię na zachętę (bez spoilerów): czy jest bardzo dużo zadań przede mną? Czy w miarę postępu z zadaniami będzie się robić coraz ciekawiej :P ?
  • 8
@nielegalny_imigrant: Ja mam ugrane 47h, czaiłem się ponad półtorej roku żeby zacząć wieśka i zapomnieć spoilery ( ͡° ͜ʖ ͡°) a teraz robie reszte zadań w Velen do około 20lv i krece sie po okolicy. A co do Barona, to myślałem, że zrobiłem okej zakończenie, po swojemu. No ale znajomi oznajmili mi, że zrobiłem najgorsze ze wszystkich możliwych xD Warto było ( ͡° ͜ʖ ͡