Wpis z mikrobloga

Bolszewicy z #pis odwołali Sejm Dzieci i Młodzieży:

"Z przyczyn niezależnych od Kancelarii Sejmu, mając na względzie kwestie organizacyjne oraz bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających w budynkach sejmowych, z przykrością informujemy, że podjęto decyzję o odwołaniu posiedzenia SDiM planowanego na 1 czerwca 2018 r. Za zaistniałą sytuację bardzo przepraszamy. Kancelaria Sejmu będzie informować mailowo wszystkich uczestników sesji SDiM o dalszych decyzjach"


Może zamknijmy ten budynek dla wszystkich łącznie z posłami skoro ten budynek stwarza takie niebezpieczeństwo.

#bekazpisu #4konserwy #polityka
  • 30
@rozowy_transformator: oczywiście, że dla dzieci w sejmie jest niebezpiecznie. Ty byś wpuścił dzieci do miejsca, gdzie TOTALNA OPOZYCJA udaje niepełnosprawnych, żeby atakować pierwszy PATRIOTYCZNY rząd czczący ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH, żeby narażać dzieci na widok inwalidztwa i niezadowolenia z PARTII, żeby dzieci widziały te wszystkie kanapki zrobione przez TARGOWICĘ na ZAMACH STANU?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najlepsze, że ten sejm dziecięcy to był z reguły sejm prawicowych szurów idealnie wkomponowujący się w retorykę PiS a ci i tak im dopieprzają.


@Herubin: Sam jesteś szur, za przeproszeniem. PiS to zwykła komuna wycierająca sobie parszywą kaczystowską mordę prawicą. Niezorganizowanie Sejmu Dzieci i Młodzieży to udowadnia, że nie w sosie im jakiekolwiek wolnościowe poglądy, które w poprzednich latach prezentowali uczestnicy owegoż Sejmu. Szczególnie teraz, po wprowadzeniu rządu Maowieckiego.
wolnościowe poglądy,


@idewons: Ciekawy politycznie poprawny synonim na ruską propagandę. Otóż darcie flagi UE to nie są 'wolnościowe poglądy'. 'Wolnościowe poglądy' to by ten mały tłuścioszek objawił solidaryzując się na przykład z kolegami wyrzuconymi z Sejmu za nieprawowyślne przypinki. No ale wtedy by posłowie PiS i Kukiz-15 nie klaskali i pani by nakrzyczała...
Ciekawy politycznie poprawny synonim na ruską propagandę. Otóż darcie flagi UE to nie są 'wolnościowe poglądy'.

Aha, czyli liberalne/wolnościowe poglądy (liberalizm i wszystkie odłamy) = ruska propaganda według towarzyszki @Andreth xD

Ja już podziękuję za dalszą konwersację, wychodzę. Nie chcę po prostu czytać urojeń osoby widzącej wszędzie ruską propagandę, ale nie u siebie, nie w swoim środowisku, w którym aktywnie działasz.
liberalne/wolnościowe poglądy (liberalizm i wszystkie odłamy)


Nie rozśmieszaj mnie. Liberalizm, misiu, to takie rzeczy między innymi jak tolerancja i trójpodział władzy. (John Locke się poleca uwadze - słyszałeś kiedyś?). Takie słowa w ustach małych zamordystów są prześmieszne.

Tak sprawdzajaco, gdzie byli ci "wolnościowcy", gdy uchwalana była ustawa o inwigilacji? Bo na demonstracji przed Sejmem byli anarchiści, grupa znana później jako ORP i pojedyncze sztuki z KOD. Gdzie byli, jak PiS podporządkowywał sobie
@Andreth: zabawne jak bardzo przeszkadza wojujacej opozycji kukiz. Potem okazuje się, że inne kluby częściej statystycznie wspierają pis w sejmowych głosowaniach. Ale wiadomo, trochę głosów zabiera, więc trzeba atakować.
@Herubin: widać, że nigdy nie widziałeś tych obrad. Te dzieciaki są bardziej merytoryczne od opozycji i krytykują rozdawnictwo pisu totalnie. Wiadomo, że tobie nie pasują, bo część to korwinowcy, więc starasz się zdezawuowac ich wypowiedzi, ale miej trochę godności i ich nie wyzywaj.
@reasonable Ja jestem anarchokapitalistą a u Korwina to z 7 lat działałem. Jeszcze rok temu moj wniosek o niekonstytucyjnosci kwoty wolnej był w Sejmie trzymany, a kilka ustaw z zespołu merytorycznego było pisanych przeze mnie.

Tylko właśnie dzieciaki miały robione przemówienia które były wręcz kalką tekstów ala Korwin czy PiS. Zero własnego myślenia.

Co prawda nie jest to nic dziwnego bo w tym wieku mało kto ma rzeczywiście przemyślane poglądy ale bazuje
@Herubin: takie samo odniosłem wrażenie po obejrzeniu niektórych przemów. Prawicowa papka i powtarzanie sloganów bez zrozumienia. Było też i z drugiej strony podobnie.

Ale takie wydarzenia należy organizować i pis dał dupy w tym roku potężnie.
@iAmTS Temu nie przeczę. Właściwie to sam długi czas woecej powtarzałem niż myślałem. Nawet jeśli młodzi mają popieprzoną logikę to i tak jako sukces należy uznać że w ogóle wiedzą co się dzieje dookoła choćby to było spaczone myślenie. Zawsze lepiej coś się interesować niż nic.

Mimo mojej dużej niechęci do Sejmu młodych i tak uważam za skandaliczne likwidację ich. Nawet jeśli młodzi pieprzyli głupoty to nalezy i tak ich szanować za