Wpis z mikrobloga

@niepodszywamsiepodbiauka:

To z bitcoina najczęściej się korzysta


Ethereum ma więcej transakcji, więc pudło.

ma najmniej w zastosowaniu.


Przez zastosowanie rozumiem (i oni pewnie też), do czego może zostać dana kryptowaluta wykorzystana. Z tego powodu platformy smartkontraktów są tak wysoko w rankingu.
Ethereum ma więcej transakcji, więc pudło.

@Kliko: xD Jak wliczasz wszystkie transakcje kontraktowe, to owszem.

Przez zastosowanie rozumiem (i oni pewnie też), do czego może zostać dana kryptowaluta wykorzystana. Z tego powodu platformy smartkontraktów są tak wysoko w rankingu.

Nie może tak być, bo kompletnie rozmija się to z wynikami pozostałych krypto. Ogólnie instytut #danezdupy
Oczywiście, że wliczam. A że bajtkojn nie ma smart-kontraktów? Ojej, tak mi przykro.


@Kliko: No więc okłamuj się dalej, ja mówię o faktycznych transakcjach. ¯\_(ツ)_/¯

Których konkretnie?

Liska przemilczę, bo to jakieś nieporozumienie xD
NEO łamie sporo dotychczas przyjętych konwencji i drastycznie zmienia zasady działania, a ma najmniej za innowacje, za to najwięcej za zastosowanie. Do czego niby ma być wykorzystywany poza przelewami? To w sumie obala twoją hipotezę, więc dalej
@Kliko: Oj, stop! NANO != NEO. Pisałeś o Nano i w głowie zostało mi Nano, a na liście jest Neo.
Neo nie znam na tyle, ale ocena innowacji wydaje się być uzasadniona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W moim poście powyżej, zamiast NEO ma być NANO*

Jak wyślę token ERC20, to dlaczego miałbym takiej transakcji nie wliczać?

Ależ wliczaj, problem w tym, że jak w swoim smartcontrakcie zmienię