Wpis z mikrobloga

#przegryw #tfnogf
i powiedzcie mi przegrywy po co wam dziewczyna, co moglibyście jej zaoferować, jak spędzić czas?
1.rozmowa
o czym potraficie gadać? poza narzekaniem że macie 5cm mniej, że wasz #!$%@? jest mały, że inni mają łódki, że boicie sie wyjść do żabki po bułki, umiecie rozmawiać o czymkolwiek? o sporcie nawet, o tym że kubica #!$%@? a arka gdynia #!$%@? świnia? (to najlżejszy poziom oczywiscie, nie wspominam o polityce, sztuce, filozofii, ekonomii, fizyce i wielu innych dziedzinach).
2. rozrywki
coś umiecie robić? znacie coś fajnego? miejsce, aktywność jakąkolwiek którą można komuś pokazać? zaraz jakaś #!$%@? odpowie

no co ja mam księżniczke zabawiać niech ona zabawia mnie

więc skończmy ten temat
3. ogarnianie życia
potraficie zmienić koło w samochodzie? zamówić bilet na pociąg, zaplanować kilkudniową wycieczke, wyrobić paszport?

jak na każde z tych odpowiedzieliście nie to się zastanówcie co z tym zrobić

  • 7
@nosacz_ninja: no to dla ciebie jest ratunek, próbowałbym w jakichś kołach zainteresowań jeżeli są (koła naukowe, grupy gier rpg, konwenty jak jesteś zdesperowany), trzeba unaocznić że masz te odpowiedzi i jakaś loszka się znajdzie, tak robiłem ja a lista moich wad jest długa.


@Yezdemir: a nie? zawsze było coś za coś, opieka, wychowywanie dzieci za dostarczanie pożywienia, nawet w tej opowieści o #gigachad istnieje wymiana, kobieta daje swoje ciało za
@jozef-dzierzynski: 1.Zawsze można o tym co normiki czyli o niczym gadać bez żadnej treści i sensu gdzie wartość merytoryczna rozmów jest zerowa ¯\(ツ)_/¯ (z tych wymienionych w nawiasie które mają jakąś wartość przegrywy pewnie spokojnie mogłyby rozmawiać).
2. Jak przegryw siedzi i sobie dłubie w czymś w piwnicy to pewnie może coś pokazać, pewnie nie każdy. Miejsca może znać tylko jak poszedł rzucać kamieniami bo przecież nie ma znajomych i