Wpis z mikrobloga

Co jakiś czas dzwonią do mnie z GetinBanku, w którym mam konto ROR od jakiś 7 lat i proponują kredyt całkowicie 0%, pożyczam 20 tyś i oddaje 20 tyś.Jako, że nie potrzebowałem takich kredytów to zawsze na wstępie odmawiałem. Teraz jednak skoro ma być faktycznie "darmowy" przydałyby się na mały remont takie pieniądze by nie ruszać oszczędności. Pewnie w ciągu miesiąca, dwóch znowu zadzwonią.

Czy ktoś miał takie propozycje i korzystał z nich? Czy faktycznie jest darmowy? Ewentualnie jakie koszty?
#kredyt #banki #getinbank
  • 15
@nama: Nie wiem, jak dzwoni babeczka i mówił, że proponuje pożyczke 10 czy 20tys (już nie pamietam ile dokładnie ale któraś z tych kwot) za darmo to odrazu odmawiałem bo nie potrzebowałem i nie pytałem o szczegóły. Dlatego pytam czy ktoś korzystał i czy faktycznie za darmo
Teraz jednak skoro ma być faktycznie "darmowy" przydałyby się na mały remont takie pieniądze by nie ruszać oszczędności.


Jaki to ma sens?()

Z moich doświadczeń:

-Ubikacja na raty w Castoramie 0% -cena rzeczy 538zł, rzeczywista kwota, która zapłaciłem ok 570zł (a przecież wszystko darmowe! 0% !)

-kabina, brodzik,drzwi łazienkowe, 29m2 kafelek i jakieś bzdety w Obi - założyli mi jakąś śmieszna kartę, dzięki której wziąłem to wszystko na
@ZawszeWzburzony:

Jaki to ma sens?()

Taki, że nie ruszam swojej kasy, która daje %

Wniosek jest taki, że trzeba się mocno wczytać jaki bank to obsługuje i co ma do zaoferowania. Opłaty za kartę, ubezpieczenia i tego typu bzdety powinny wzbudzić Twoją czujność.

tak wiem, parę razy brałem rzeczy na raty z EuroAgd itp ale zawsze płaciłem finalnie tyle ile było na paragonie ze sklepu więc da
@nama: Wołam Ciebie bo prosiłaś :D znowu dostałem telefon ale tym razem dopytałem o co chodzi. Oczywiście darmowa RRSO 0% jest tylko pożyczka 2 tys zł tak jak pisali tu koledzy wcześniej. Jeśli bym chciał pożyczyć do 20 tys to miałbym również korzystne RRSO, już nie 0% ale określiliby je dopiero jak bym złożył wniosek o kredyt